احداث سایت تخصصی مینی‌گلف در مجموعه ورزشی خانه مهندس قم

خبرگزاری فارس , 6 مهر 1399 ساعت 17:28

نخستین سایت اختصاصی مینی‌گلف استان قم با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و هیات گلف در مجموعه ورزشی خانه مهندس قم احداث می‌شود.


به گزارش قم نیوز گلف رشته‌ای است که از دهه 1380 در قم فعال شده و در دومین دهه فعالیت رسمی خود در این استان به خوبی در مسیر پیشرفت و توسعه گام بر می‌دارد و تلاش هیأت گلف این بوده که گلف از نظر امکانات، فضای اختصاصی و ورزشکار سازمان یافته در موقعیت مناسبی قرار داشته باشد.

این در حالی است که رضا دلاوری یکی از چهره‌های شناخته شده عرصه مدیریتی در ورزش قم از سال 1395 ریاست این هیأت ورزشی را بر عهده دارد و با توجه به اینکه در هیات گلف علاوه بر این رشته، ورزش‌های دیگری همچون مینی‌گلف، وودبال، بهکاپ و ... نیز فعال هستند برای توسعه تمام این رشته‌ها کارهای خوبی انجام شده تا نیازها یک به یک برطرف شوند و هیات گلف و رشته‌های زیر مجموعه آن از هر نظر تامین باشد.

تعامل با سازمان نظام مهندسی برای احداث سایت مینی‌گلف

یکی از اقدامات جدید هیأت گلف استان قم در راستای توسعه و تحول این رشته ورزشی، تعامل با ارگان‌ها و نهادهایی همچون سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم است که از حضور مدیری مدبّر و علاقمند به ورزش بهره‌ می‌برد که نه تنها به گلف بلکه به ورزش قم در تمام ابعاد نگاه مثبت و آینده‌نگر دارد.

احداث سایت تخصصی رشته مینی‌گلف در مجموعه نظام مهندسی ساختمان قم نتیجه جلسه رضا دلاوری رئیس هیأت گلف و امین مقوّمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم است، در حالی که مجموعه ورزشی نظام مهندسی دارای زمینی به مساحت ۳۲ هزار و ۸۱۷ متر مربع در منطقه پردیسان قم است که با رویکرد ورزش‌های حرفه‌ای، همگانی و خانواده محور طراحی شده است.

در جلسه هیأت گلف و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، رضا دلاوری رئیس هیأت گلف با اشاره به جلسه‌ خود با رئیس سازمان نظام مهندسی استان قم، افزود: در ملاقات با مهندس مقومی پیرامون احداث سایت تخصصی مینی‌گلف در مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت‌وگو کردیم، عزیزان ما در این مجموعه اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه ورزش انجام داده‌اند و به گلف نیز نظر لطف دارند.

احداث سالن، زمین تنیس، اسکیت و زمین چمن در خانه مهندس قم

امین مقومی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این جلسه بیان کرد: در طرح این مجموعه فضاهایی از قبیل سالن چند منظوره ورزشی با زیر بنای چهار هزار و 116 متر مربع، سالن ورزش‌های رزمی با زیر بنای 884 متر مربع و سالن فرهنگی ورزشی کودکان با زیر بنای هزار و ۸۰۰ متر مربع لحاظ شده است.

وی افزود: در مجموعه ورزشی خانه مهندس علاوه بر فضاهای مستقل، فضاهای روباز ورزشی از قبیل زمین تنیس خاکی به مساحت ۸۰۸ متر مربع، زمین چمن مصنوعی به مساحت هزار و 250 متر مربع، پیست اسکیت به مساحت 636 متر مربع و مجموعه مینی‌گلف به مساحت ۹۷۰ متر مربع پیش بینی شده است.

انتهای پیام / 137


کد مطلب: 91614

آدرس مطلب: http://www.qomnews.ir/fa/news/91614/احداث-تخصصی-مینی-گلف-مجموعه-ورزشی-خانه-مهندس-قم

قم نیوز
  http://www.qomnews.ir