۰
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س):

انقلاب اسلامی از برکات وجود حرم کریمه اهل بیت برای مردم ایران است

قم نیوز: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: انقلاب اسلامی نعمتی است که خدا به برکت حضرت معصومه (س) و جغرافیای شهر مقدس قم به مردم ایران عنایت کرده است.
آیت‌الله سعیدی: انقلاب اسلامی از برکات وجود حرم کریمه اهل بیت برای مردم ایران است
آیت‌الله سعیدی: انقلاب اسلامی از برکات وجود حرم کریمه اهل بیت برای مردم ایران است
به گزارش قم نیوز آیت الله سید محمد سعیدی عصر دوشنبه در مراسمی که به مناسبت ورود حضرت معصومه (س) به قم و به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون حضور عموم مردم و با حضور محدود خادمان حرم و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نعمتی است که خدا به برکت حضرت معصومه (س) و جغرافیای شهر مقدس قم به مردم ایران عنایت کرده است، گفت: به برکت انقلاب اسلامی خداوند نعمت‌های زیادی به ما عنایت کرده است.

وی افزود: این مکان از حیث جغرافیایی به قدری برای اهل بیت (ع) عزیز و محترم است که قبل از ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و پدر بزرگوارشان، امام صادق علیه السلام آمدن ایشان به شهر قم را بشارت می‌دهند و مقاماتی را که در خور فهم مردم است بیان می‌کنند.

قم باید از نظر عفاف و حجاب و نشر معارف اهل بیت (س) و ترک منکرات، نمونه معرفی شود
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تاکید بر اینکه مسئولان باید حریم قم و مراجع را نگه دارند، افزود: علم، معرفت، انقلاب و آزادگی از قم به همه دنیا منتشر می‌شود و از ۱۱۰ کشور طلبه در قم زندگی می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان مدیون حضرت معصومه (س) و شهر مقدس قم هستند، افزود: مسئولان باید حریم قم را نگه دارند و از نظر عفاف و حجاب و نشر معارف اهل بیت (س) و ترک منکرات باید قم نمونه معرفی شود.

ولایت‌مداری حضرت معصومه(س) دلیل تلاش ایشان برای ترویج اسلام بود
آیت الله سعیدی با اشاره به اهمیت ورود حضرت معصومه (س) به قم گفت: در این روز یک حرکت عظیم الهی با عنایت امام رضا (ع) آغاز شد چرا که یکی از مهمترین ویژگی‌های حضرت معصومه (س) ولایت‌مداری است.
وی با بیان اینکه ولایت مداری حضرت معصومه (س) باعث شد در این مسیر قدم بگذارد و به ترویج دین الهی بپردازد گفت: کسانی که راه خدا را رفته‌اند همواره در خدمت قرآن و معارف الهی بوده‌اند.

امام جمعه قم افزود: همه بخصوص جوانان قم باید قدر این نعمت را بدانند و حریم قم و مراجع را نگه دارند و فرمایشات رهبری را با گوش جان بشنوند و عمل کنند.

انتهای پیام / 106
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب: 92455
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *