۱
استاندر قم مطرح کرد:

استاندر قم: تولید زیرزمینی بیت کوین در قم از علل خاموشی‌های اخیر

قم نیوز: استاندار قم با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی خاموشی برق گفت: تامین سوخت نیروگاه‌ها و رشد مصارف صنعتی و خانگی و فعالیت زیرزمینی تولید بیت کوین در قم یکی از علل خاموشی‌های اخیر بوده است.
تولید زیرزمینی بیت کوین در قم از علل خاموشی‌های اخیر
تولید زیرزمینی بیت کوین در قم از علل خاموشی‌های اخیر
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست ظهر چهارشنبه در نشست عملیات پاسخ به بحران استان با اشاره به روند کاهشی استفاده از ماسک و خطر موج جدید کرونا گفت: تلاش برای حفظ وضعیت کنونی ضروری است و عادی‌انگاری سبب قدرت گرفتن چرخه ویروس و برگشت دوباره به وضعیت قرمز خواهد شد.

وی افزود: بر اساس وضعیت آبی کرونایی تقریباً تمام کسب و کارها فعال هستند و برگزاری عزاداری با یک چهارم جمعیت در اماکن، برگزاری نماز جمعه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و بازگشایی مدارس پایه اول و دوم ابتدایی با حداکثر ده دانش‌آموز برخی از آزادسازی‌های محدودیت‌های کرونایی در استان قم است.

استاندار قم با اشاره به آمادگی استفاده از فضای بقاع متبرکه برای برگزاری مراسم‌های عزاداری گفت: تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴، برپایی دسته‌جات عزاداری و ایستگاه‌های صلواتی خوراکی در وضعیت آبی کرونایی همچنان ممنوع است.

وی با اشاره به خاموشی بدون برنامه دیروز افزود: بر اساس برخی شواهد فعالیت زیرزمینی بیت کوین در استان قم به عنوان یکی از علل خاموشی‌ها مطرح می‌شود و خاموشی‌ها باید حتماً اطلاع رسانی شود.

در این نشست مدیرعامل شرکت برق استان با اشاره به علت خاموشی‌های چند روز اخیر بیان کرد: برنامه‌ی خاموشی‌های اخیر به‌صورت ملی بوده و تأمین سوخت نیروگاه‌ها و رشد مصارف صنعتی و خانگی سبب این خاموشی‌ها بود و فعالیت این شرکت‌ها غیر قانونی است و اگر موارد متخلف توسط شهروندان معرفی شود، از طرف وزارت خانه تشویق خواهند شد.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب: 94042
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *