۰

تحریم آستان قدس رضوی اقدامی معنویت ستیزانه است

قم نیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی اعلام کرد: اقدام به تحریم این آستان آسمانی، بی‌شک اهانت به همه ادیان و ارزش‌های الهی و اقدامی جاهلانه و معنویت ستیزانه است.
تحریم آستان قدس رضوی اقدامی معنویت ستیزانه است
تحریم آستان قدس رضوی اقدامی معنویت ستیزانه است
به گزارش قم نیوز در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: اقدام رژیم تروریستی آمریکا در واپسین روز‌های افتضاح آمیز ترامپ، در تحریم آستان قدس رضوی اهانتی آشکار و تعرضی خصمانه به ارزش‌های دینی است. آستان قدس رضوی از نهاد های مؤثر در ترویج معنویت و از عناصر هویت بخش ما در فرهنگ دینی است و تحریم آن نشان داد که آستان قدس یک مجموعه فعال، تأثیرگذار و قدرت آفرین است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: رئیس‌جمهور جنایتکار آمریکا در پایان دوره سیاه حاکمیتش، هنوز هم کینه و خشم خود را آشکار می‌کند و این یعنی دشمنی استکبار با ما،مداوم و همه‌جانبه است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: قدرت نرم فرهنگی و معنوی ما همانند دیگر توانمندی‌های ما برای استکبار آزاردهنده و غیرقابل‌تحمل است. آستان مقدس رضوی یکی از مؤلفه‌های قدرت در نظام اسلامی است و حضور مؤثر و فعال ملی و بین‌المللی آن خشم خفاشان را برانگیخته است.

در این بیانیه تصریح شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن همه تحریم های ظالمانه‌ای که علیه ملت ایران اعمال شده است اعلام می‌دارد: آستان قدس رضوی ملجاء و پناه موحدان است و دلهای بسیاری متوجه این حریم قدسی است.اقدام به تحریم این آستان آسمانی، بی‌شک اهانت به همه ادیان و ارزش‌های الهی و اقدامی جاهلانه و معنویت ستیزانه است. تحریم آستان قدس رضوی افتخاری بر افتخارات این آستان مقدس و نمایانگر تاثیرگذاری مذهبی و ایمانی این آستان نورانی در جهان اسلام است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: مواجهه و رویارویی ما با آمریکا، مبارزه‌ با ظلم و فساد و بخشی از جدال پایان‌ناپذیر حق و باطل است. تهدید و تحریم در راهی که ملت ما برگزیده است اثر ندارد و مردم مقاوم ما را، به عقب‌نشینی وادار نخواهد کرد.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: مقاومت و ایستادگی ما، یک مقاومت فعال و پیش‌رونده است و اراده و قوت ایمان ما، تیغ تیز تحریم را کند و ناکارآمد کرده است. نورانیت قدسی آستان قدس رضوی با خاک‌پاشی دشمنان، غبارآلود نخواهد شد و حقیقت تابناک معنویت، درخشان و پرفروغ باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱
کد مطلب: 94242
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *