۰

نارضایتی تولیدکنندگان ناحیه صنعتی طغرود از وضعیت قطعی برق

قم نیوز: آنچه طی روزهای اخیر مشاهده می‌شود بی‌برنامگی قطعی برق بود که در ناحیه صنعتی طغرود این مشکل مشهود است و این وضعیت مردم و صنعتگران را با ضرر مواجه کرده است.
نارضایتی تولیدکنندگان ناحیه صنعتی طغرود از وضعیت قطعی برق
نارضایتی تولیدکنندگان ناحیه صنعتی طغرود از وضعیت قطعی برق
به گزارش قم نیوز قطعی برق طی روزهای اخیر نارضایتی مردم و تولیدکنندگان را به همراه داشته است ولی مشکلی که علاوه بر قطعی برق در این روزها مشهود است و صنعت گران بر آن اذعان دارند نبود برنامه زمان‌بندی شده در قطعی برق است.

نبود برنامه در قطعی برق ضررها و خسارات فراوانی برای مردم از خرابی وسائل برقی تا اتلاف وقت کارگران و تولیدکنندگان به همراه داشته است. به طوری که علی حامد، یکی از تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه واقع در ناحیه صنعتی طغرود با بیان اینکه قطعی برق از دغدغه‌ها و مشکلات مردم در روزهای اخیر است، گفت:  اکنون چند روز است که برق ناحیه صنعتی به گونه بی‌برنامه قطع می‌شود در حالی که زمان قطع برق در زمان دیگری اعلام شده بود.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اعلام زمان قطعی برق ولی برق در زمان‌های مختلف هر روز برق قطع می‌شود به طوری که برنامه‌ریزی حضور کارگران را با مشکل مواجه کرده است.

این تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه با بیان اینکه با چنین وضعیتی هر روز ضررهای مالی را متحمل می‌شویم، گفت: هر ساعت دلخواهی که بخواهند برق را قطع می‌کنند و با هر یک از بخش ها تماس گرفته می‌شود؛ پاسخگو نیستند و به بخش دیگر پاس می‌دهند.

انتهای پیام/ 106
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب: 94260
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *