۰
در قم برگزار شد:

مراسم سالگرد شهادت شهداي هفتم تير در قم برگزار شد

قم نیوز: مراسم سالگرد شهادت شهداي هفتم تير ماه سال 1360با حضور خانواده هاي معظم شهدا و هيات دعاي سمات والدين شهدا در گلزار شهداي شيخان قم برگزار شد.
مراسم سالگرد شهادت شهداي هفتم تير در قم برگزار شد
به گزارش قم نیوز، در اين مراسم ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهداي مظلوم هفتم تير ،‌مزار 9نفر از اين شهداي والامقام در قم با حضور خانواده هاي معظم ايشان گلباران شد.
 
حجت الاسلام والمسلمين رزاقي در این مراسم گفت: بصيرت و استقامت ملت ايران در برابر زياده خواهي هاي دشمنان موجب خشم آنان از جبهه حق و ترور و تهديد و تحريم شده است.
 
اين استاد حوزه با تاكيد براینکه جبهه اسلام جبهه سازش و ذلت در برابر دشمنان اسلام نيست، افزود: اين جبهه لحظه اي از ولايت فقيه فاصله نمي گيرد جبهه تعصب ديني و حق گويي است لذا دشمنان نيز تاب اين بيداري را نداشته و دست به ترور مي زند اما اين استقامت ملت موجب سقوط مستكبران شده است.
 
وی اضافه کرد: خونهاي شهدا تضمين كننده انقلاب اسلامي است و ما نگران تكرار آن نيستيم انقلاب ما يك انقلاب فرهنگي و ديني است حركت ما در تداوم حركت انبياء و اولياء الهي است.
 
حجت الاسلام والمسلمين رزاقي، گفت: تعبير دشمنان از حادثه هفتم تير ماه انتقام  دشمنان از خط يامب رو امير المومنين و سيد الشهدا است و تعبير ما همان تعبير حضرت زينب است چرا كه شهادت  شايسته مومنان واقعي است و آرزوي اولياء الله مي باشد. .
 
وی افزود: تا زماني كه شهدا و خانواده هاي شهدا را داريم و گلزارهاي شهدا براي ما محترم هستند انقلاب تضمين شده در برابر تهديدات دشمنان است خون شهدا جوشان و ماندگار است امروز هم اگر خطري انقلاب را تهديد كند بهشتي هاي كفن پوش در برابر توطئه ها مي ايستند.
 
در استان قم هفت شهيد در گلزار شهداي شيخان و دو شهيد در حرم مطهر حضرت معصومه (س) مدفون مي باشند از آن جمله غلامحسين حقاني،‌ عبدالمجيد ديالمه،‌ علي هاشمي سنجاني، ‌سيد محمد كاظم دانش، حسن محمد عيني،‌عماد الدين كريمي بيژني نژاد‌، سيد نوراله طباطبايي نژاد،‌‌ عبدالوهاب قاسمي، ‌محمد علي منتظري مي باشند.


انتهای پیام/122
شنبه ۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب: 14720
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *