۱نظر
۰

بالاخره هواپیماها از فرودگاه قم استفاده می‌کنند، آن هم هواپیماهای کنترلی!

قم نیوز: در حالی که مردم قم خواستار راه اندازی هر چه سریع تر فرودگاه قم و تفکیک دهکده تفریحی فرودگاه از اصل پروژه هستند، مجری فرودگاه هواپیماهای مدل و فق سبک را از باند این فرودگاه برنامه ریزی کرده است!
تصویر تزئینی است.
تصویر تزئینی است.
به گزارش قم نیوز، پروژه پر ماجرای فرودگاه قم که در ادامه خود، اشتباها نام شهر فرودگاهی را نیز یدک می‌کشد، این روزها محل انجام هر کاری که به نظر می رسد می توان با استفاده از فضا و نام فرودگاه انجام داد، شده است.

راه اندازی پرورش ماهی، مزرعه هیدروپونیک، پیست موتورسواری! رستوران از جمله فعالیت‌های مجری فرودگاه قم است و در آخرین فعالیت خود، پرواز هواپیماهای کنترلی و مدل و هواپیمای فوق سبک را از باند فرودگاه برنامه ریزی کرده است.

این برنامه فردا با حضور رئیس کمیته ورزش های هوایی قم و کارشناسان و هیئت همراه فردا جمعه، 26 دی ماه از ساعت 10 تا 13 در باند اصلی فرودگاه برگزار می شود.

به نظر می رسد مجری فرودگاه به جای کار اصلی خود که گرفتن مجوزهای مربوطه و راه اندازی فرودگاه است، به فکر فعالیت های تبلیغاتی و حاشیه ای است و پرواز هواپیمای کنترلی! و مدل از روی باند اصلی، یکی از این کارهای جانبی است.

فرودگاه قم همچنان موفق به دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری برای فرود هواپیما نشده است و شهر فرودگاهی نیز که در تفاهم نامه از آن با عنوان دهکده توریستی، تفریحی، سیاحتی و گردشگری نام برده شده است، مجوزهای لازم را از منابع طبیعی و دیگر سازمان های ذی ربط دریافت نکرده است.

انتهای پیام/105
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۷
کد مطلب: 28367
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


یک خبرنگار
چقدر ناشیانه این مطلب نوشته شده