۰

آیت الله شرعی از هیچ تلاشی در پیشبرد اهداف انقلاب مضایقه نکرد

قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه، تبعیت و همراهی با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را از ویژگی های آیت الله شرعی عنوان کرد و گفت: ایشان به عنوان شخصیتی انقلابی و مجاهد، از هیچ تلاشی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب دریغ نکرد.
آیت الله شرعی از هیچ تلاشی در پیشبرد اهداف انقلاب مضایقه نکرد
به گزارش قم نیوز، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری با تسلیت ارتحال آیت الله شرعی، اظهار داشت: ایشان از چهره های مجاهد و خستگی ناپذیر دوران انقلاب بودند.

امام جمعه قم با تجلیل از سوابق و خدمات انقلابی آیت الله شرعی، تصریح کرد: این شخصیت انقلابی در دوران نهضت، تامین کننده نیازهای مبارزین بود و از تاثیرگذاران صحنه های مبارزه محسوب می شد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه، تبعیت و همراهی با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را از ویژگی های آیت الله شرعی عنوان کرد و گفت: ایشان به عنوان شخصیتی انقلابی و مجاهد، از هیچ تلاشی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب دریغ نکرد.

آیت الله حسینی بوشهری همچنین به خدمات و تلاش های آیت الله شرعی در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره داشت و گفت: ایشان طی دو دوره، نمایندگی مردم قم در مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت و از جمله کسانی محسوب می شد که اقدامات و برنامه های ریزی های آنها در جهت تثبیت انقلاب بود.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به سوابق خدمات آیت الله شرعی به حوزه های علمیه، افزود: ایشان به عنوان یکی از چهره های شاخص روحانیت اقدام به تاسیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کرد و این مرکز با عنایت خداوند، طی این سال ها آثار و برکات بسیار ارزشمندی داشته و امروز به عنوان یکی از مراکز علمی و فرهنگی در سطح کشور به شمار می رود.

معاون جامعه مدرسین حوزه، آیت الله شرعی را عالمی مخلص، صبور، فداکار و دلسوز برای کشور و حوزه عنوان کرد و گفت: حقیقتا انسان نسبت به از دست دادن چنین شخصیت هایی، بسیار متاسف و متاثر می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم کسانی که راه و رسم این بزگواران را دیدند، بتوانند در مسیر زندگی از رفتار این عزیزان به عنوان الگو و اسوه استفاده کنند.

انتهای پیام/135
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 45187
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *