۰

اجرا و ساماندهي رفيوژهاي معابر سطح منطقه ۳

قم نیوز: شهردار منطقه سه قم از ساماندهي رفيوژهاي كناري بلوارهاي عابدي، نواب و هفتم تير براي توسعه فضاي سبز در اين منطقه خبر داد.
اجرا و ساماندهي رفيوژهاي معابر سطح منطقه ۳
به گزارش قم نیوز، عليرضا پوريافر با اشاره به اجراي پروژه ساماندهي، بهسازي و بازپيرايي رفيوژهاي كناري بلوارهاي شهيد عابدي، نواب صفوي و هفتم تير، اظهار كرد: با توجه به برنامه شهرداري براي توسعه فضاي سبز اين اقدام براي امكان سازي و ايجاد فضاهاي سبز در اين منطقه انجام شد.

شهردار منطقه سه قم با اشاره به اجراي جدول سنگي پيرامون باغچه‌ها در اين معابر در قالب اين پروژه، تصريح كرد: با توجه به اينكه در برخي فضاها امكان ايجاد باغچه وجود داشت اين كار انجام و بيش از هزار و ۳۰۰ متر جدول سنگي نصب شد.

پوريافر از اختصاص يك ميليارد و ۲۰۰ ميليون توماني اعتبار براي اجراي پروژه ساماندهي، بهسازي و بازپيرايي رفيوژهاي كناري بلوارهاي عابدي، نواب و هفتم تير خبر داد و گفت: اين پروژه در راستاي توسعه و بهسازي فضاي سبز حاشيه معابر و احداث باغچه‌هاي طولي در دستور كار شهرداري منطقه قرار گرفته بود.

وي بيان كرد: با توجه به اينكه طبق برنامه‌ ريزي صورت گرفته، بايستي تا پايان سال ۳۰۰ هكتار به سرانه فضاي سبز شهري قم اضافه شود لذا شهرداري منطقه سه نيز در اين راستا با وجود كمبود فضاهاي توسعه‌اي، برنامه‌هاي ويژه‌اي را در دستور كار قرار داده است.

انتهای پیام/135
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 45422
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *