۰
بی احترامی به نهادهای انقلابی؛

بی احترامی علنی ریاست دانشگاه آزاد شهریار به رزمندگان،بسیج و سپاه/ چه کسی نامبرده را ریاست بسیج دانشگاه شهریار قرار داده است؟

قم نیوز: ریاست این واحد از دانشگاه آزاد اقدام به توهین برعلیه نهاد انقلابی از جمله بسیج و سپاه و رزمندگان دفاع مقدس نموده است.
بی احترامی علنی ریاست دانشگاه آزاد شهریار به رزمندگان،بسیج و سپاه/ چه کسی نامبرده را ریاست بسیج دانشگاه شهریار قرار داده است؟
 به گزارش قم نیوز، طبق اخبار رسیده  از یک منبع قابل استناد، در دانشگاه آزاد واحد شهریار، ریاست این واحد اقدام به توهین برعلیه نهاد انقلابی از جمله بسیج و سپاه و رزمندگان دفاع مقدس نموده است.

با توجه به این بی احترامی که در محضر یکی از استاتید صورت گرفته و ناراحتی این شخص را در پی داشت و همچنین گفتگو با یکی از استادان که خود از سرداران و جانبازان دفاع مقدس نیز می باشد و طرح گفتگو این رزمنده سر افراز با ریاست دانشگاه آزاد شهریار جناب باقریان در طرح موضوعات وچهره ایثار در جامعه ،متاسفانه نامبرده دوباره اقدام به تکرار کلمات وبی احترامی به ارزش های انقلابی نموده است.

بسی جای تاسف است که ریاست دانشگاه جناب آقای باقریان، ریاست بسیج اساتید دانشگاه آزاد شهریار را هم دارد واین جای تعجب است که چنین فردی با این روحیات چطور فرماندهی بسیج اساتید این دانشگاه را در دست دارد...!

انتهای پیام / 136
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
کد مطلب: 46714
مرجع : حامیان ولایت
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *