۰
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

حکام بحرین بدانند با مردم انقلابی و علما نمی‌توانند بجنگند/ راه چاره توجه به نظرات ملت بحرین است

قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه در حال حاضر مردم بحرین یک خواسته بیشتر ندارد و آن توجه به حقوق آنهاست گفت: رژیم بحرین بداند با مردم انقلابی و علما نمی‌تواند بجنگد و راه چاره توجه به نظرات ملت خود است.
حکام بحرین بدانند با مردم انقلابی و علما نمی‌توانند بجنگند/ راه چاره توجه به نظرات ملت بحرین است
به گزارش قم نیوز، به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله محسن فقیهی ضمن محکوم کردن حرکت ظالمانه رژیم بحرین در دستگیری شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: اساسا بقاء و دوام هر کشوری به رأی مردم است و اگر مردم هر کشوری خواسته و مطالبه‌ای داشته باشند، لازم است دولت‌ها و رژیم‌ها به آن توجه کرده و آن را برآورده کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه عنوان کرد: در حال حاضر مردم بحرین یک خواسته بیشتر ندارد و آن توجه به حقوق آنهاست که از سوی رژیم بحرین نادیده گرفته شده و با چوب و چماق به جان مردم و علما افتاده‌اند و نمی‌خواهند مردم به خواسته به حق خود برسند.

استاد حوزه ابراز کرد: اکثریت مردم بحرین به طرفداری از علما که برای گرفتن حقوق اولیه آنها به پا خاسته‌اند، حرکتی انجام داده‌اند و به دنبال زندگی سالم و بدون دغدغه هستند، این زندگی سالم حقوقی دارد و آنها دستیابی به حقوق خود را دنبال می کنند.

وی گفت: حرکت مردم، بحرین قیام علیه نظام و حکومت نیست، آنها به دنبال راه اندازی انقلاب نیستند تا دودمان رژیم برچیده شود که اگر رژیم به نظرات مردم خود توجه نکند دیر یا زود این قضیه اتفاق خواهد افتاد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه عنوان کرد: شیخ عیسی قاسم به نمایندگی از مردم وارد میدان شده و می خواهد نظرات به حق مردم را به گوش رژیم برساند، آنها باحمایت غرب و عربستان اجازه ندادند و رژیم فکر می‌کند هر دولتی حمایت غرب را داشته باشد مشکل آن حل می شود، اگر اینگونه بود که رژیم شاهنشاهی با قدمت 2 هزار و 500 ساله درایران باقی می‌ماند.

وی تصریح کرد: رژیم بحرین بداند با مردم انقلابی و علما نمی‌تواند بجنگد، راه چاره توجه به نظرات ملت خود است.

انتهای پیام / 136
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب: 46724
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *