۰

حکم مدیر حوزه برای حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال

قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه در حکمی حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال را به سمت« مشاور عالی مدیر در امور کلان علمی و مدیریتی حوزه های علمیه و عضو رسمی شورای معاونان و شورای طرح و برنامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه» منصوب کرد.
حکم مدیر حوزه برای حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال
به گزارش قم نیوز، متن حکم آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه به این شرح است:

حضرت حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال(دام عزه)

سلام علیکم

با توجه به سوابق علمی و مدیریتی  تعهد و تجارب ارزشمند و موثر جنابعالی به ویژه در ساماندهی و اداره موفق مدیریت حوزه علمیه استان قم در ابعاد مختلف طی سالیان متمادی و همچنین توانمندی در ارائه نظریات و  ایده های نو و کارشناسی در عرصه های متناسب با ماموریت های حوزه علمیه؛ به موجب این حکم شما را با سمت« مشاور عالی مدیر در امور کلان علمی و مدیریتی حوزه های علمیه و عضو رسمی شورای معاونان و شورای طرح و برنامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه» به مدت دو سال منصوب می نمایم.

امید است با حضور مفید و ثمر بخش حضرتعالی و ارتباط و تعامل مستمر با مدیر حوزه های علمیه، معاونان و مدیران محترم ستادی و صفی، با ارائه پیشنهادات نو و تحولی و انجام وظایف و ماموریت های محوله، مدیریت حوزه های علمیه را در انجام رسالت و پیشبرد اهداف مقدس حوزه های علمیه یاری رسانید.

مزید توفیقات شما را از درگاه حضرت احدیت جل جلاله خواهانم

با سپاس

علیرضا اعرافی

مدیر حوزه های علمیه

گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال از سال 69 تاکنون در سمت های گوناگون مرکز مدیریت حوزه های علمیه از جمله معاون امور شهرستان ها، مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه، مسئول حوزه مدیریت حوزه های علمیه، مدیر حوزه علمیه استان قم و ... در پیشبرد امور حوزه های علمیه ایفای مسئولیت کرده و هم اکنون رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین می باشد.

انتهای پیام / 136
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 47303
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *