۰
رئیس ستاد انتخابات استان قم مطرح کرد

مردم در نخستین ساعات در شعب اخذ رأی حضور یابند

قم نيوز: رئیس ستاد انتخابات استان قم گفت: تأکید می‌شود که مردم برای شرکت در انتخابات در نخستین ساعات رأی گیری در شعب اخذ رأی حضور یایند.
رئیس ستاد انتخابات استان قم مطرح کرد؛ مردم در نخستین ساعات در شعب اخذ رأی حضور یابند/ آمادگی کامل ستاد انتخابات قم برای برگزاری انتخابات
رئیس ستاد انتخابات استان قم مطرح کرد؛ مردم در نخستین ساعات در شعب اخذ رأی حضور یابند/ آمادگی کامل ستاد انتخابات قم برای برگزاری انتخابات
به گزارش قم نيوز، احد جمالی در حاشیه برگزاری انتخابات در استان قم اظهار کرد: ستاد انتخاباتی قم به صورت صد در صدی آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات به صورت گسترده در سطح استان را دارد.

وی با بیان اینکه استان قم در دوره انتخابات قبل، در بین استان‌های سراسر کشور رتبه نخست از حیث سلامت انتخاباتی و بی‌حاشیه بودن روند برگزاری انتخابات داشته است افزود: ستاد انتخابات قم طی چهار ماه گذشته جلسات متعددی پیرامون ابعاد مختلف برگزاری انتخابات در این استان داشته و کمیته‌های مختلف بررسی‌های لازم را در این راستا داشته‌اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم بیان کرد: با شور و نشاط انتخاباتی که در هفته آخر در سطح شهر مقدس قم مشاهده شده است انتظار است که شاهد مشارکت بیش از 75 درصد مردم قم در انتخابات باشیم.

جمالی از وجود 30 صندوق سیار برای گسترش مشارکت انتخاباتی در قم خبر داد و گفت: تأکید می‌شود که مردم برای شرکت در انتخابات در نخستین ساعات رأی گیری در شعب اخذ رأی حضور یایند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب: 48380
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *