۰

تومور عجیب مرد اندونزیایی+تصاویر

قم نیوز: مرد اندونزیایی که با معضل رشد عجیب توموری در صورت خود مواجه است، خانه‌نشین شده و بینایی یک چشمش را نیز در اثر رشد بی حد تومور از دست داده است.
تومور عجیب مرد اندونزیایی+تصاویر

به گزارش قم نیوز، مرد اندونزیایی که با معضل رشد عجیب توموری در صورت خود مواجه است، خانه‌نشین شده و بینایی یک چشمش را نیز در اثر رشد بی حد تومور از دست داده است. 

تومور، چشم راست این مرد که "Herdi Firmansyah" نام دارد را تحت تأثیر خود قرار داده و بر مشکلات وی افزوده است. 

همسایه‌ها و هم‌محلیان "Herdi" از صورت وی وحشت دارند و نزدیک او نمی‌روند؛ نداشتن هزینه برای جراحی نیز هر روز حال وی را وخیم‌تر از روز قبل می‌کند.

مادر این مرد اندونزیایی می‌گوید: " پسرم در شرایط نرمالی به دنیا آمد، بعد از چند سال از تولدش تومور در روی صورتش پدیدار شد و وقتی دبیرستانی بود به اوج خود رسید؛ او 5 بار عمل جراحی کرده، ولی هر بار بی‌فایده بوده و مجددا رشد کرده است."

این خانواده که دیگر از پس هزینه‌های درمان پسرشان برنمی‌آیند، از دولت تقاضای کمک کرده‌اند و خواسته‌اند برای جراحی فرزندشان اقدامات لازم به عمل آید. 

پزشکان باور دارند، مشکلاتی نظیر رشد چنین تومورهایی در مناطق محروم از بهداشت رخ می‌دهد و عدم دسترسی به آب پاکیزه، حمام و ناتوانی در رعایت بهداشت شخصی عامل مهمی در بروز چنین بیماری‌هایی هستند. 

در زیر تصاویری از "Herdi" مشاهده می‌کنید:

 


انتهای پیام / 136

پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۰
کد مطلب: 49269
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *