۰

برگزاری ۴۰ نشست معارفی و عقیدتی ویژه زائران غیر ایرانی

قم نیوز: رئیس اداره امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از برگزاری ۴۰ نشست معارفی و عقیدتی ویژه ۵۰ نفر از کودکان و نوجوانان غیر ایرانی حرم مطهر خبر داد.
برگزاری ۴۰ نشست معارفی و عقیدتی ویژه زائران غیر ایرانی
برگزاری ۴۰ نشست معارفی و عقیدتی ویژه زائران غیر ایرانی
به گزارش قم نیوز، کمال ثریااردکانی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های معارفی و عقیدتی ویژه 50 نفر از کودکان و نوجوانان گفت: این برنامه‌ها هر روز با حضور پرشور مجاوران و زائران غیرایرانی حرم مطهر در دفتر اداره امور بین‌الملل واقع در صحن امام هادی علیه‌السلام برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این برنامه‌های معارفی و عقیدتی شامل کلاس‌های اخلاق اسلامی، عقاید، دوره‌های مهارتی، برنامه‌های تفریحی و مسابقات فرهنگی می‌باشد.

رئیس اداره امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های معارفی و عقیدتی آستان مقدس در دو قسمت کودکان و نوجوانان به صورت جداگانه دنبال می‌شود، تصریح کرد: در این برنامه‌ها 40 نشست معارفی و عقیدتی در نظر گرفته شده است که به طور میانگین روزانه دو نشست برگزار می‌شود.

وی از حضور اساتید غیرایرانی در این کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی یاد کرد و ادامه داد: این افراد با استفاده از تجارب مطلوبی که به دست آورده در انتقال آموزه‌های دینی به کودکان و نوجوانان موفق بوده‌اند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۰
کد مطلب: 50780
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *