۰
توسط معاونان بین الملل به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری میان المصطفی و آستان قدس رضوی

قم نیوز: تفاهم نامه همکاری ویژه هفته‌های فرهنگ رضوی، میان جامعه المصطفی العالمیه و آستان قدس رضوی، به امضا رسید.
تفاهم‌نامه همکاری میان المصطفی و آستان قدس رضوی
به گزارش قم نیوز، تفاهم نامه همکاری ویژه هفته‌های فرهنگ رضوی، میان جامعه المصطفی العالمیه و آستان قدس رضوی، به امضا رسید.

توسعه همکاری در سطح بین الملل، همکاری مشترک در زمینه برگزاری همایش‌ها، کنگره‌ها و کارگاه‌های علمی و آموزشی و نیز همکاری مشترک در برگزاری هفته‌های فرهنگ رضوی، از اهداف این تفاهم نامه است که به امضای حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی موحدی محصل، مدیر مرکز امور بین الملل آُستان قدس رضوی و حجت الاسلام والمسلمین حکیم الهی، معاون بین الملل جامعه المصطفی العالمیه رسیده است.

شایان ذکر است، بکارگیری ظرفیت‌های بومی شناسایی شده در خارج کشور، بهره گیری از توان و ظرفیت مبلغان بومی، بررسی و شناسایی و پیشنهاد نقاطی برای برگزاری هفته فرهنگ رضوی در خارج کشور و انجام مطالعات لازم برای تعیین کشورها و نقاط برگزاری هفته‌های فرهنگ رضوی، از تعهدات المصطفی در این تفاهم نامه است.

همچنین در این تفاهم نامه، نیازسنجی و تعیین محتوای هفته‌های فرهنگ رضوی با توجه به ظرفیت هر کشور و منطقه، اعزام هنرمندان، شاعران، سخنرانان و.. برای اجراهای پیش بینی شده در هفته‌های فرهنگ رضوی در خارج از کشور و تولید و فراهم کردن اقلام فرهنگی مورد نیاز هفته‌های فرهنگ رضوی، بر عهده آستان قدس رضوی قرار دارد.

گفتنی است نحوه اجرا و همکاری‌های مشترک مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی با جامعه المصطفی العالمیه، تابع شیوه نامه‌هایی خواهد بود که با توافق طرفین تدوین می‌شود.

انتهای پیام / 136
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب: 50853
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *