۰
به همت دانشگاه مجازی المصطفی؛

سلسله وبینارهای دهه کرامت برگزار می‌شود

قم نیوز: حجت‌الاسلام امینی گلستانی گفت: دانشگاه مجازی المصطفی، همزمان با ولادت باسعادت ثامن‌الحجج، علی‌بن موسی‌الرضا(ع)، سلسله وبینارهای دهه کرامت را برگزار می‌کند.
سلسله وبینارهای دهه کرامت برگزار می‌شود
سلسله وبینارهای دهه کرامت برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز، مدیر ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه مجازی المصطفی  ضمن تشریح روند برگزاری سلسله وبینارهای دهه کرامت، تصریح کرد: سلسله وبینارهای دهه کرامت به زبان آذری، استانبولی، اردو، انگلیسی، آلمانی و فرانسه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این که سلسله وبینارهای دهه کرامت، با همکاری مرکز امور بین‌‌المللی آستان قدس رضوی(ع) برگزار می‌شود، اظهار داشت: معاونت ارتباطات و بین‌الملل جامعه‌المصطفی، گروه مطالعات اسلامی و مدیریت ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه مجازی المصطفی در برگزاری این وبینار همکاری دارند.

مدیر ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه مجازی المصطفی، با بیان این که دانشگاه مجازی المصطفی با توجه به وظایفی که در زمینه نشر معارف ناب الهی دارد، نشست‌ها و وبینارهای متنوعی در مناسبت‌های گوناگون مذهبی برگزار می‌کند، اظهار داشت: این دانشگاه مجازی نشست‌های علمی متنوعی به زبان‌های گوناگون و با همکاری اندیشمندانی از کشورهای گوناگون برگزار می‌کند.

حجت الاسلام امینی گلستانی در پایان تأکید کرد: سلسله وبینارهای دهه کرامت همزمان با ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا(علیه السلام) در نشانی اینترنتی vc.aou.ir/webinar  منتشر خواهد شد.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب: 51741
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *