۰

بازدید شیخ عبدالمهدی الکربلایی از مضیف الامام الحسین(ع) در مشهد

قم نیوز: آیت الله شیخ عبدالمهدی الکربلایی، امام جمعه کربلا، روز پنجشنبه دوازدهم مرداد ماه از هتل مضیف الامام الحسین(ع) در مشهد بازدید کرد.
گزارش بازدید شیخ عبدالمهدی الکربلایی از مضیف الامام الحسین(ع) در مشهد
گزارش بازدید شیخ عبدالمهدی الکربلایی از مضیف الامام الحسین(ع) در مشهد
به گزارش قم نیوز، عالم مجاهد ، آیت الله شیخ عبدالمهدی الکربلایی وکیل مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی سیستانی (دام ظله) و متولی شرعی حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و امام جمعه کربلا، روز پنجشنبه دوازدهم مرداد ماه از هتل مضیف الامام الحسین(ع) در مشهد بازدید کرد.

شیخ عبدالمهدی الکربلایی پس از این بازدید در جمع علماء و نمایندگان بیوت مراجع و اعلام حوزه های علمیه که برای دیدار با ایشان در هتل مضیف الامام‌الحسین(ع) مجتمع شده بودند، به ایراد سخن پرداخت.

وی در این دیدار ضمن تشکر از تشریف فرمایی علماء اعلام و نمایندگان مراجع عظام تقلید، به شرح مجاهدت های ملت عراق در مواجهه با خطراتی که موجودیت عراق و حرم های اهل بیت علیهم السلام را تهدید می کرد، پرداخت و گفت: جوانان حشد الشعبی و نیروهای مسلح عراق در اجابت دعوت به جهاد مرجعیت ، جوانمردانه در این سالها جنگیدند و داعش را از تمام سرزمینهایی که اشغال کرده بودند بیرون راندند و پیروزی بزرگ فتح موصل در حقیقت پایانی بر حضور داعش در عراق است و انشاالله بقایای آخر آنها نیز از عراق محو خواهد شد، اما شرح رشادت ها و از جان گذشتگی های این مردم حدیث مفصلی است که باید همیشه در یادها و خاطره ها بماند.

وی در ادامه از آقای حاج علی اکبر انصاری واقف محترم مضیف الامام‌الحسین(ع) ، که هتلی را برای خادمان حرم امام حسین(ع) در مشهد وقف کرده است، تقدیر و تشکر کرد و برای دوام توفیقات ایشان که بتواند مشابه این مضیف ها را برای خادمان حرم های حضرت امام علی(ع) ، حضرت ابوالفضل(ع) و دیگر ائمه(ع) بسازد، آرزوی موفقیت کرد.

لازم به ذکر است در این دیدار نمایندگان بیوت مراجع عظام تقلید و علماء اعلام حضرات آقایان: سیستانی، میرزا جواد تبریزی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی، سیدان، شهرستانی، مرتضوی، مروارید، طبسی، فلسفی، فقیه ایمانی، شیرازی، مصباح، قاضی زاده، نبوی، رستم نژاد، طبسی حائری، ابن الرضا و بسیاری از روحانیون و بزرگان مشهد حضور داشتند.
انتهای پیام / 137
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب: 52155
مرجع : دارالقران
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *