۰
مدير كل ورزش و جوانان استان قم:

تيم فوتبال صبا به بخش خصوصي واگذار شد

قم نیوز: قم نیوز: مديركل ورزش و جوانان استان قم از واگذاري رسمي مديريت تيم فوتبال صباي قم به بخش خصوصي و معرفي مدير جديد اين تيم خبر داد.
تيم فوتبال صبا به بخش خصوصي واگذار شد / گل‌افروز مدير جديد صباي قم
تيم فوتبال صبا به بخش خصوصي واگذار شد / گل‌افروز مدير جديد صباي قم
به گزارش قم نیوز، حسن عابدی امروز اظهار کرد: جلسات متعددی در هفته‌های اخیر با حامیان مالی علاقمند به سرمایه‌گذاری در تیم فوتبال صبای قم برگزار کردیم و در نهایت واگذاری مدیریت بهره‌برداری از این تیم به شرکت سیوان‌بنای پرشین نهایی شد و قرارداد واگذاری نیز به امضاء رسید.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که به اتفاق آقایان سیدعلی زاهدی و محمدرضا کشوری‌فرد نمایندگان استاندار قم، کریم بهرامی رئیس هیات فوتبال و شاهین گل‌افروز مدیرعامل شرکت سیوان‌بنای پرشین در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، قرارداد واگذاری مدیریت تیم فوتبال صبای قم به این شرکت نهایی شد.

 

* حضور صد در صدی صبا در قم و استفاده از ظرفیت نیروهای بومی

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: پیگیری جدی و مستمری در روزهای اخیر پیرامون موضوع صبای قم داشتیم و هدف این است که این تیم به عنوان نماد ورزش قم، در سطح اول فوتبال باشگاه‌های کشور یک تیم موفق و سربلند باشد و استعدادهای فوتبال قم در آن توانایی خود را به نمایش بگذارند.

وی اضافه کرد: در قراردادی که با اسپانسر جدید تیم صبای قم منعقد شد، بندها و شرایطی پیش‌بینی شده، از جمله اینکه تیم صد در صد در قم بماند و از ظرفیت فنی و نیروی انسانی فوتبال قم استفاده شود، ضمن اینکه زمین تمرین و مسابقه نیز در اختیار این تیم قرار خواهد گرفت.

عابدی تاکید کرد: با حضور نمایندگان استاندار در جلسات مختلف تمام سعی و تلاش ما این بوده که شرایطی برای صبای قم ایجاد کنیم که این تیم بتواند در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور حضوری موفق داشته باشد و به زودی به جایگاه حقیقی و واقعی خود یعنی لیگ برتر بازگردد.

 

* تغییرات صبا با نظر مدیریت جدید تیم انجام می‌شود

وی خاطرنشان کرد: صرفا مدیریت بهره‌برداری از تیم فوتبال صبای قم به مدت یک سال برای فصل 97 – 1396 لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران جام آزادگان به شرکت سیوان‌بنای پرشین به عنوان اسپانسر تیم واگذار شده و سایر امور باشگاه همچون گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در پاسخ به اینکه آیا کادر فنی تیم فوتبال صبای قم پس از این واگذاری تغییر خواهد کرد؟ تصریح کرد: اختیار این موضوع دست مدیریت جدید تیم صبا است و هیچ دخالتی در تصمیم‌گیری برای تغییر و تحولات فنی تیم نداریم.

وی یاد آور شد: پس از عقد قرارداد برای واگذاری مدیریت بهره‌برداری تیم صبای قم به شرکت سیوان‌بنای پرشین، از این پس شاهین گل‌افروز مدیرعامل این شرکت مدیریت تیم فوتبال صبای قم را بر عهده خواهد داشت و هرگونه تصمیم‌گیری راجع به تیم صبای قم با ایشان خواهد بود.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 52702
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *