۰

لایحه اسلام‌هراسی، نامه‌های تهدید آمیز برای نماینده مسلمان به ارمغان آورد

قم نیوز: قم نیوز: یک نماینده مجلس کانادا که لایحه مبارزه با اسلام‌هراسی را پیشنهاد داده، با وجود هزاران نامه تهدید آمیز که دریافت کرده، خواستار ادامه روند تصویب این لایحه در مجلس عوام کانادا شد.
لایحه اسلام‌هراسی، نامه‌های تهدید آمیز برای نماینده مسلمان به ارمغان آورد
لایحه اسلام‌هراسی، نامه‌های تهدید آمیز برای نماینده مسلمان به ارمغان آورد
به گزارش قم نیوز نماینده مجلس عوام کانادا که لایحه مبارزه با اسلام‌هراسی را پیشنهاد داده، به طور گسترده‌ای نامه‌های تهدید آمیز دریافت کرده است.

اقراء خالد نماینده مسلمان مجلس کانادا در جریان گفت‌وگوهای داغ پیرامون بحث اسلام‌هراسی در این کشور، از نمایندگان مردم خواست روش واحدی در این باره در پیش بگیرند.

این نماینده حزب لیبرال ابراز امیدواری کرد کمیته مجلس عوام، هر چه سریعتر کارشناسان مناسب و داده‌ها و آمار کافی برای تکمیل مطالعه پیرامون مبارزه با تبعیض نژادی و مذهبی سیستماتیک علیه اقلیت‌ها پیدا کنند. خالد دسامبر سال گذشته لایحه پیشنهادی خود را برای مبارزه با اسلام‌هراسی به مجلس عوام کانادا ارائه داده بود که انجام یک مطالعه تکمیلی از شروط پیشبرد این لایحه عنوان شده است.

گفتنی ‌ست این نماینده پاکستانی تبار که در سال 1990 به کانادا مهاجرت کرده،  در پی ارائه این لایحه پیشنهادی به مجلس، هزاران نامه منزجرکننده و تهدیدآمیز دریافت کرده است، با این حال وی حاضر نشد در سخنرانی خود در محضر نمایندگان کمیته به این مسئله اشاره‌ای کند و گفت که ترجیح می‌دهد نمایندگان بیشتر بر روی پیشبرد لایحه تمرکز داشته باشند.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 53877
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *