۰
سرپرست امور معماری و شهرسازی :

شهرک سلامت فرقانی در قم احداث می شود

قم نیوز: قم نیوز: سرپرست امور معماری و شهرسازی شهرداری قم از پیگیری احداث شهرک سلامت فرقانی در زمینی به مساحت 13 هزار مترمربع خبر داد.
شهرک سلامت فرقانی در قم احداث می شود
شهرک سلامت فرقانی در قم احداث می شود
به گزارش قم نیوز غلامرضا جانقربان با اشاره به پروژه سرمایه‌گذاری شهرک سلامت اظهار کرد: این پروژه در محدوده منطقه هشت به مساحت 650 هزار مترمربع در حال پیگیری است.

وی گفت: شهرک سلامت فرقانی نیز در جاده اراک نیز به مساحت 13 هزار مترمربع در حال پیگیری است.

جانقربان پروژه سرمایه‌گذاری دیگر این معاونت را پروژه ریحانه عنوان کرد و افزود: این پروژه نیز به مساحت 200 هزار مترمربع در انتهای بلوار امام موسی صدر در حال پیگیری است.

وی به پروژه‌های مطالعاتی حوزه معماری و شهرسازی اشاره کرد و گفت: یکی از این پروژه‌ها، تکمیل مطالعات طرح تفصیلی شهر قم است تا بتوانیم به زودی از آن رونمایی کنیم؛ در تدوین این طرح به ظرفیت‌های شهر قم، اهداف حوزه معماری و شهرسازی و نیازمندی‌ها توجه شده تا بتوانیم علاوه بر تامین شرایط اقتصادی در شهر شاهد شکل‌گیری شهری با معماری ایرانی و اسلامی باشیم.

سرپرست امور معماری و شهرسازی شهرداری قم بدنه‌سازی و کف سازی معابر شهری را از جمله دیگر پروژه‌های مورد پیگیری این حوزه عنوان کرد و گفت: طرح‌های بازآفرینی شهری، هشت پروژه احیای بافت تاریخی و طراحی بافت‌های فرسوده از دیگر طرح‌های مورد پیگیری این حوزه است.
 انتهای پیام/ 137
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب: 53980
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *