۰
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم عنوان کرد

تکمیل کتابخانه مرکزی قم نیازمند 8 میلیارد تومان اعتبار

قم نیوز: قم نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم از وضعیت پروژه احداث کتابخانه مرکزی یاد کرد و گفت: این کتابخانه به 40 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و تکمیل آن نیازمند اعتبار هشت میلیارد تومانی است.
تکمیل کتابخانه مرکزی قم نیازمند 8 میلیارد تومان اعتبار

به گزارش قم نیوز محسن بهشتی در قم، با اشاره به وضعیت پروژه‌های عمرانی نیمه تمام استان قم در عرصه‌های فرهنگی اظهار کرد: مسؤولان مختلف استان قم با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود به دنبال پیشبرد پروژه‌های مختلف عمرانی هستند که این تلاش و کوشش طی سال‌های اخیر به خوبی قابل مشاهده بوده است.
وی از وضعیت پروژه احداث کتابخانه مرکزی یاد کرد و افزود: این کتابخانه اکنون به 40 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و تکمیل آن نیازمند اعتبار 8 میلیارد تومانی است که اکنون تامین بخشی از این اعتبار با استفاده از منابع استانی در حال پیگیری است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با بیان اینکه مدیران استان باید نگاهی ویژه به پروژه‌های پردیسان داشته باشند، عنوان کرد: احداث مجتمع فرهنگی و هنری پردیسان با اعتبارات سفر رهبر انقلاب اسلامی آغاز شده و اکنون به پیشرفت فیزیکی 55 درصد رسیده است و در سال جاری چهار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن نیاز داریم.
وی با تاکید بر اینکه مدیران شهرداری نیز پروژه‌های شهری قم را به شیوه مطلوبی دنبال کرده‌اند، تصریح کرد: امیدواریم روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی در استان قم به صورت مطلوب استمرار داشته باشد تا بتوانیم این استان را به سمت جایگاه مورد نظر حرکت دهیم.
انتهای پیام/136
 
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 54064
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *