۰

هشدار وحید یامین پور درباره داعش وطنی + تصاویر

قم نیوز: قم نیوز: وحید یامین پور با انتشار پست‌هایی در صفحه توئیتر خود لفاظی‌های آمریکا را نمایشی خواند و درباره داعش وطنی هشدار داد.
هشدار وحید یامین پور درباره داعش وطنی + تصاویر

به گزارش قم نیوز وحید یامین پور مجری برنامه جهان‌آرا و فعال سیاسی با انتشار پست‌هایی در صفحه توئیتر خود نسبت به نمایشی بودن لفاظی‌های برجام توسط آمریکا و همچنین حمله داعش وطنی هشدار داد. 
یامین پور در خصوص نقش اوباما و ترامپ در صنعت هسته‌ای ایران گفت لفاظی‌های روسای جمهور آمریکا نمایشی است، اوباما سعی داشت پیچ و مهره‌های آن را باز کند و ترامپ قصد از کار انداختن قدرت دفاعی ما را در سر دارد. وی همچنین از حمله داعش وطنی  به سپاه هشدار  داد و مردم را متوجه تبعات اعتماد به ابلهان و مردم فریبان داخلی کرد. 
یامین پور در توئیتر خود چنین نوشت: " اوباما ماموریت داشت پیچ و مهره‌ی صنعت هسته‌ای ما را باز کند و ترامپ ماموریت دارد قدرت دفاعی ما را از کار بیاندازد لفاظی درباره برجام نمایش است. 
از شنبه حمله های همه جانبه به سپاه توسط داعش وطنی آغاز خواهد شد. فردا ساعت هشت و نیم به وقت تهران، ترامپ دستورش را صادر می‌کند. 

همانطور که وحدت بالاترین ضرورت کشور است توجه دادن توده ها به تبعات اعتماد به ابلهان و مردم فریبان داخلی هم ضرورت دارد. "
 وحید یامین پور
وحید یامین پور 
وحید یامین پور
 
انتهای پیام/136
 
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۲
کد مطلب: 54782
برچسب ها: وحید یامین پور
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *