۰
با هدف خدمات رسانی به زائران؛

مسجد و حسینیه حضرت نرجس(ع) در سامرا ساخته می شود

قم نیوز: قم نیوز: سنگ بنای مسجد و حسینیه نرجس خاتون علیها السلام امروز توسط حجت الاسلام والمسلمین سید علاء الموسوی رئیس اداره اوقاف شیعیان عراق گذاشته شد تا با ساخته شدن این مکان مقدس از آن برای خدمات رسانی به زائران شهر مقدس سامرا استفاده شود.
مسجد و حسینیه حضرت نرجس(ع) در سامرا ساخته می شود
مسجد و حسینیه حضرت نرجس(ع) در سامرا ساخته می شود
به گزارش قم نیوز سنگ بنای مسجد و حسینیه نرجس خاتون علیها السلام امروز توسط حجت الاسلام والمسلمین سید علاء الموسوی رئیس اداره اوقاف شیعیان عراق گذاشته شد تا با ساخته شدن این مکان مقدس از آن برای خدمات رسانی به زائران شهر مقدس سامرا استفاده شود. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شیخ ستار المرشدی تولیت آستان مقدس عسکریین(ع) نیز حضور داشت.

در این مراسم پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم، رئیس اداره اوقاف شیعیان در سخنان خود از تلاش های مدیریت آستان مقدس عسکریین(ع) و کمک های افراد خیر به این آستان مقدس تشکر کرد.

در ادامه این مراسم طارق الخیکانی که هزینه ساخت این مسجد و حسینیه را تقبل کرده است گفت: امروز به برکت امامین عسکریین(ع) سنگ بنای مسجد و حسینیه حضرت نرجس علیها السلام در شهر مقدس سامرا گذاشته شد و از خداوند متعال می خواهیم این مسجد مکانی برای خدمات رسانی به زائران به ویژه در مناسبت های دینی و زیارت های میلیونی باشد.

وی افزود: شهر سامرا شهدای زیادی را در راه حفظ وحدت عراق تقدیم کرده است.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰
کد مطلب: 55028
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *