۰
استاندار قم خواستار شد

تداوم سياست حمايت از نيازمندان واقعي در كميته امداد

قم نیوز: قم نیوز: استاندار قم با اشاره به توفيقات كميته امداد امام خميني(ره) استان قم در زمينه شناسايي و حمايت از نيازمندان واقعي و كاهش تعداد مددجويان گفت: اين سياست بايد در مسير مناسب خود استمرار داشته باشد.
تداوم سياست حمايت از نيازمندان واقعي در كميته امداد
تداوم سياست حمايت از نيازمندان واقعي در كميته امداد
به گزارش قم نیوز سید مهدی صادقی با اشاره به اهمیت کار در نهاد مقدس کمیته امداد اظهار کرد: خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه و تلاش در زمینه رفع مشکلات آنها از ارزش و فضیلت بالایی برخوردار است.

وی با تقدیر از زحمات کمیته امداد در محرومیت زدایی و کمک به ریشه کنی فقر تصریح کرد: کارهای بزرگ و اقدامات چند سال اخیر کمیته امداد استان قم، در خور توجه و شایسته تقدیر است.

استاندار قم با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه شناسایی و حمایت از نیازمندان واقعی و حرکت در مسیر کاهش تعداد مددجویان زیرپوشش کمیته امداد خاطرنشان کرد: تداوم این سیاست گذاری صحیح می‌تواند در جهت رفع فقر و عافیت طلبی در جامعه مؤثر باشد.

صادقی همچنین با اشاره به سرانه بالای مشارکت مردم قم در کمک به نیازمندان گفت: پشتوانه مردمی کمیته امداد، خدمات این نهاد را تسهیل کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم نیز در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌ها و عنایت ویژه استاندار به کمیته امداد اظهار کرد: تمام تلاش و همت ما در این نهاد، رسیدگی به مشکلات نیازمندان و مقابله با پدیده فقر است.

اکبر میرشکار با اشاره به آمار رسمی خدمات گیرندگان از این نهاد در قم خاطرنشان کرد: 15 هزار و 820 خانوار به عنوان مستمری بگیر زیرپوشش کمیته امداد استان قم هستند، ضمن اینکه 3 هزار و 700 خانوار نیز به صورت موردی کمک دریافت می‌کنند.

وی توانمند سازی و کاهش آمار مددجویان زیرپوشش را از سیاست‌های مهم کمیته امداد استان قم در دو سال اخیر عنوان و تصریح کرد: از شهریور سال گذشته تا شهریور امسال هفت درصد کاهش تعداد مددجویان را داشته‌ایم.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 55042
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *