۰
کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس:

استخدام دختر نماینده در وزارت نفت مصداق پارتی بازی است

قم نیوز: قم نیوز: عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس با انتقاد از اقدام یک نماینده برای استخدام دخترش در وزارت نفت، گفت: استخدام دختر نماینده در وزارت نفت مصداق پارتی بازی است و وکیل و وزیر باید از مردم عذرخواهی کنند.
استخدام دختر نماینده در وزارت نفت مصداق پارتی بازی است

به گزارش قم نیوز حسن کامران نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با اشاره به استخدام دختر یک نماینده مجلس در وزارت نفت گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از ایثارگران اعم از فرزندان شهید، جانباز و آزاده در کشور هستند که طبق قانون ایثارگران باید رسمی شوند اما هنوز برای آنها اقدامی نشده است.
وی افزود: در خود وزارتخانه افرادی را می شناسم که تحصیلات مقطع دکتری داشته و حتی نخبه هم هستند اما سالیان سال در آرزوی رسمی شدن هستند.
عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: چگونه دختر یک نماینده مجلس که اتفاقا این نماینده از طرف مجلس عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی است و گاه و بیگاه توجیهاتی دارد، در وزارت نفت استخدام می شود و بیژن زنگنه وزیر نفت دستور استخدام وی را صادر می کند.
کامران افزود: استخدام دختر نماینده مجلس، مصداق پارتی بازی و از مصادیق منکر است و نماینده مذکور باید از عضویت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی استعفاء دهد.
نامه
وی افزود: سوال این است که اگر پدر این دختر، نماینده مجلس نبود، آیا وی در وزارت نفت استخدام می شد.
عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینجانب کار وکیل و وزیر در این استخدام را نکوهش می کنم و آقایان باید به خاطر این پارتی بازی از مردم عذرخواهی کنند و جا را به یک حق دار برسانند.
کامران گفت: توجیه این اقدام چه از سوی وزیر و چه از سوی نماینده مجلس، بدتر از گناه است و این توجیهات زمینه فساد را بیشتر می کند و بر بی اعتمادی مردم می افزاید.
به گفته وی، این اقدام از گناه کبیره است.
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی مردم مثل دیروز نیستند که دسترسی به اطلاعات نداشتنه باشند، افزود: آقایان بدانند با پنهان کاری نمی توانند کسی را خام کرد.
کامران گفت: فضا مجازی دست اینگونه افراد را به موقع رو می کند تا زیرآبی نروند چون زیر آب خفه می شوند. و این خفه ها با توجه به اینکه این رفتارها ادامه دارد، به پوست کلفتی تبدیل شده و به قدری رسیده که اقایان دیگر از رو نمی روند.
یکی از نمایندگان مجلس در سال گذشته در نامه ای به وزیر نفت خواستار انتقال فرزند خود از آموزش و پرورش به وزارت نفت شد.
زنگنه دستور انتقال دائم این آقازاده را داد.

انتهای پیام / 136
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 55070
مرجع : افکارنیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *