۰
شهردار قم خبر داد

همکاری گسترده شهرداری قم با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های دینی و معنوی

قم نیوز: قم نیوز: شهردار قم از همکاری گسترده شهرداری با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های دینی و معنوی خبر داد.
همکاری گسترده شهرداری قم با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های دینی و معنوی

به گزارش قم نیوز سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار اعضای ستاد اعتکاف استان قم، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اظهار کرد: امام حسین(ع) سیره جد خود پیامبر اسلام(ص) را ادامه دادند و توانستند نهضتی تاریخ‌ساز را آغاز کنند که همچنان جریانی زنده و پویا است.
وی با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در خصوص اعتکاف گفت: شهرداری این امکان را دارد که بسترهای مناسب برای تبلیغات اختصاصی اعتکاف را در اختیار ستاد اعتکاف قرار دهد.
سقائیان نژاد با بیان اینکه شهرداری قم به دنبال بهسازی و آماده سازی مساجد مطلوب در شهر است خاطرنشان کرد: باید مساجد ما زیبا و مناسب و چشم‌نواز باشند و بتوانیم شرایط خدمات‌رسانی مطلوب به نمازگزاران و زائرین از جمله سرویس‌های بهداشتی را در آنها فراهم کنیم.
وی با اشاره به همکاری گسترده شهرداری با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های دینی و معنوی بیان کرد: به دنبال این هستیم که از روش‌های جدید و ابداع‌گونه فرهنگ و ارزش‌های دینی را به مردم منتقل کنیم.
شهردار قم با تاکید بر تقویت ظرفیت‌های بلوار پیامبر اعظم در شهر قم گفت: به دنبال این هستیم که بلوار پیامبر اعظم بلواری معنوی و آیینی در شهر قم باشد و مردم اقبال به حضور و پیاده‌روی در آن داشته باشند.

انتهای پیام / 136
 
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب: 55113
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *