۰
مسؤول روابط عمومی و بین الملل مسجد جمکران مطرح کرد

اعلام عمومی دریافت و ارسال مایحتاج زلزله زدگان غرب کشور از مسجد جمکران

قم نیوز: قم نیوز: مسؤول روابط عمومی و بین الملل مسجد جمکران از دریافت و ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد و گفت: این مسجد مقدس به عنوان پایگاهی فرهنگی، معنوی و اجتماعی مایحتاج زلزله زدگان را تا پنجشنبه شب دریافت و به آن مناطق ارسال می‌کند.
اعلام عمومی دریافت و ارسال مایحتاج زلزله زدگان غرب کشور از مسجد جمکران
اعلام عمومی دریافت و ارسال مایحتاج زلزله زدگان غرب کشور از مسجد جمکران
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام سیدمهدی‌هاشمی زاده از جمع آوری و ارسال مایحتاج زلزله زدگان منطقه غرب کشور از مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: مسجد مقدس جمکران به عنوان یک مسجد و پایگاهی فرهنگی، معنوی و اجتماعی در کشور است.

مسؤول روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: از صدر اسلام مساجد به عنوان پایگاه‌هایی شناخته می‌شوند که مرکزیت خاصی برای امور مختلف اجتماعی دارند.

وی در ادامه بیان کرد: مرکزیت این مسجد مقدس به ویژه در این چند سال احساس می‌شود و حضور زائران و عاشقان حضرت حجت(عج) از سراسر کشور به این مهم افزوده است.

‌هاشمی‌زاده با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در زمینه یاری رساندن به زلزله زدگان منطقه غرب کشور گفت: با توجه به این تأکید رهبر معظم انقلاب تصمیم گرفته شد تا از ظرفیت عظیم این مسجد مقدس استفاده کنیم.

وی ادامه داد: سه شنبه شب و همزمان با برگزاری مراسم پر فیض دعای توسل در مسجد مقدس جمکران، با اعلام عمومی در میان زائران و مجاوران میعادگاه منتظران به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی زائران پرداخته می‌شود.

مسؤول روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: این کمک‌ها شامل مایحتاج اساسی زلزله زدگان است؛ تمام این اقلام نو و استفاده نشده خواهد بود که پس از جمع آوری، در اماکن خاص تجمیع شده و پس از دپو، آماده ارسال خواهد شد.

وی با اعلام این خبر که مسجد مقدس جمکران تا پنجشنبه شب آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی زائران و مجاوران این مسجد مقدس است، یادآور شد: زمان ارسال کمک‌های مردمی به منطقه غرب کشور، پنجشنبه شب و بعد از مراسم پرفیض دعای کمیل خواهد بود.

‌هاشمی‌زاده تأکید کرد: مسجد مقدس جمکران این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز از خادمان افتخاری و نیروهای متخصص خود برای کمک رسانی و امداد و نجات به مناطق زلزله زده در غرب کشور اعزام کند.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب: 56084
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *