۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

کاهش ملایم دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش ملایم دما در مناطق مختلف استان خواهیم بود.
کاهش ملایم دمای قم طی روزهای آتی
کاهش ملایم دمای قم طی روزهای آتی
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب یک درجه و 19 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به صفر درجه و 18 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف همراه با غبار صبحگاهی گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز شنبه هفته آینده  آب و هوای استان صاف همراه با غبار صبحگاهی، در اواخر وقت افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب صفر درجه و 18 درجه است.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با یک درجه و منطقه جمکران با 21 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱
کد مطلب: 56172
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *