۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:

دمای قم به منفی یک درجه رسید

قم نیوز: قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و 19 درجه بود.
دمای قم به منفی یک درجه رسید
دمای قم به منفی یک درجه رسید
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اواخر وقت افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی یک درجه و 18 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به صفر درجه و 16 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز دوشنبه  آب و هوای استان کمی ابری، در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود، در این روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب چهار درجه و 19 درجه است.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم جنوب شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با منفی یک درجه و منطقه جمکران با 20 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و 19 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
کد مطلب: 56238
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *