۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

ادامه بارش پراکنده در قم

قم نیوز: قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی بارش پراکنده در نقاط مختلف استان ادامه خواهد داشت.
ادامه بارش پراکنده در قم
ادامه بارش پراکنده در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری در برخی از ساعات افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 6 درجه و 18 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 4 درجه و 18 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا کمی ابری، در برخی از ساعات افزایش ابر و همراه با بارش پراکنده و وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز جمعه آب و هوای استان نیمه ابری، در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده و اواخر وقت وزش باد شدید خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب یک درجه و 14 درجه است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 45 تا 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه دستجرد با 6 درجه و منطقه جمکران با 18 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 6 درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰
کد مطلب: 56418
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *