۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

پیش بینی بارش باران در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: آب و هوای استان فردا کمی ابری از بعد از ظهر ابری، همراه با بارش باران و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف با احتمال بارش تگرگ و اواخر وقت وزش باد شدید است.
پیش بینی بارش باران در قم
پیش بینی بارش باران در قم
به گزارش قم نيوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات وزش باد نسبتا شدید است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی یک درجه و 11 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به صفر درجه و 13 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا کمی ابری از بعد از ظهر ابری، همراه با بارش باران و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف با احتمال بارش تگرگ و اواخر وقت وزش باد شدید است. فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 55 تا 70 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز جمعه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 2 درجه و 13 درجه است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کوه سفید با منفی 4 درجه و منطقه سلفچگان با 16 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و 13 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۰
کد مطلب: 57032
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *