۰
مدیر حوزه‌های علمیه با هشدار به رئیس جمهور آمریکا:

ترامپ از گذشته رؤسای جمهور آمریکا عبرت بگیرد

قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه گفت: ترامپ باید از گذشته کارتر و سایر رؤسای جمهور پیشین آمریکا درس عبرت بگیرد و آنها هر وقت آمدند تعرضی به امت اسلام کردند، نتیجه عکس گرفتند.
ترامپ از گذشته رؤسای جمهور آمریکا عبرت بگیرد
به گزارش قم نیوز آیت الله علیرضا اعرافی با محکوم کردن طرح شوم آمریکا و اسرائیل مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: این اقدام شوم، بازی بسیار خطرناکی با افکار عمومی و احساسات همه امت اسلام است، البته سال‌هاست و از ابتدا به دنبال این بودند که بیت المقدس و شهری که قبله‌گاه نخست مسلمانان است و از قداست و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، به پایتخت رژیم جعلی و پوشالی تبدیل کنند.
مدیر حوزه‌های علمیه با بیان اینکه مستکبران هروقت به سمت این موضوع حرکت کرده‌اند با سدآهنین مواجه شده و موفق نشده‌اند، گفت: این اقدام بیشترین خطر را برای خودشان دارد، ترامپ باید از گذشته کارتر و سایر رؤسای جمهور پیشین آمریکا، درس عبرت بگیرد.
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه افزود: امروز شاهدیم در افغانستان، عراق، سوریه و حمله ای که در یمن شده، جبهه مقاومت در مقابل اینها، تربیت و تشکیل شده است؛ این حرکت نابخردانه، بنزینی بر آتش خشم امت اسلام است.
اعرافی خاطرنشان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند «این مقوله راه به جایی نخواهد برد»، ان‌شاءالله، فلسطین از آن امت اسلام است و آزاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه آینده فلسطین، آینده‌ای است که انقلاب در آنجا رشد خواهد کرد و انتفاضه هیچگاه خاموش نخواهد شد، ‌گفت: امروز جبهه مقاومت که از هر زمانی قوی‌تر است و در جای‌جای جهان اسلام ریشه دارد، به فضل الهی بر اشغالگران پیروز خواهد شد و در این، تردیدی نیست.
مدیر حوزه‌های علمیه با انتقاد از بی توجهی و یا وابستگی برخی دولت‌های اسلامی درمسئله فلسطین، گفت: باید دولت‌های اسلامی از این وضع رخوت، سستی و وابستگی بیرون بیایند و جبهه متحد شکل دهند، اکنون وقت آن است که دولت‌ها در کنار مردم فلسطین قرار بگیرند و یک حرکت بزرگ و متحد در برابر رژیم صهیونیستی تشکیل دهند.

انتهای پیام / 136
 
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: 57041
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *