۰
دبیر هیئت تیراندازی قم خبر داد؛

کسب مقام پنجم مسابقات بین المللی صربستان توسط تیرانداز قمی

قم نیوز: دبیر هیئت تیراندازی استان قم از کسب مقام پنجم مسابقات بین المللی صربستان توسط تیرانداز قمی خبر داد.
کسب مقام پنجم مسابقات بین المللی صربستان توسط تیرانداز قمی
کسب مقام پنجم مسابقات بین المللی صربستان توسط تیرانداز قمی
به گزارش قم نیوز محمد جواد متقیان‌نژاد اظهار داشت: مسابقات تیراندازی بین المللی جام بلگراد در کشور صربستان از روز شنبه آغاز شد که استان قم در ترکیب ۱۲ نفره تیم ملی ب ایران در این رقابت‌ها دارای ۲ تیرانداز است.

وی افزود: هادی غرباقی تیرانداز جوان و آینده دار استان قم که از چهره‌های موفق تیراندازی استان در سطح لیگ‌ها و رقابت‌های آزاد کشوری به شمار می‌رود در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشت چنان که وی شنبه شب توانست جواز حضور در فینال را به دست بیاورد.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم گفت: غرباقی در مرحله فینال در رقابت با ۷ تیرانداز دیگر با رتبه پنجم به کار خود در این رقابت بین المللی پایان داد در حالی که ۲ تیرانداز از کرواسی اول و دوم و ۲ تیرانداز از صربستان سوم و چهارم شدند و غرباقی بالاتر از تیرانداز مجارستانی پنجم شد.

متقیان‌نژاد بیان داشت: در بخش میکس تفنگ بادی، هر ۲ نماینده تیراندازی قم در این رقابت‌ها شامل مینا روحیان و هادی غرباقی ر قالب یک تیم در این مسابقات از ایران شرکت کردند و در میان ۲۷ تیم حاضر این مسابقات جایگاه ۱۳ را به خود اختصاص دادند.

وی عنوان کرد: در ادامه این رقابت‌ها مینا روحیان دختر نوجوان تیرانداز استان قم که یکی از آینده سازان تیراندازی کشورمان به شمار می‌رود در مسابقات انفرادی تفنگ بادی به مصاف حریفان خود خواهد رفت در حالی که هم روحیان و هم غرباقی برای اولین بار حضور در رقابت‌های بین المللی را تجربه می‌کنند.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم تصریح کرد: همچنین رؤیا صبح خیز دیگر دختر تیرانداز مطرح استان قم پس از کسب مدال نقره تیمی جوانان آسیا در ژاپن به زودی به ایران باز می‌گردد در حالی که مدال صبح خیز و ۲ تیرانداز دختر جوان دیگر کشورمان تنها مدال تیم اعزامی زنان ایران در رده‌های سنی مختلف به ژاپن بوده است.

انتهای پیام / 137
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 57178
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *