۰
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان حضرت معصومه(س) عنوان کرد

میزبانی فرهنگی از 6 اردوی دانش‌آموزی به صورت روزانه

قم نیوز: رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: روزانه این آستان مقدس به غیر از استقبال از زائران دانش‌آموز، با برنامه‌های مختلف فرهنگی میزبان بیش از 6 اردوی دانش‌آموزی است.
میزبانی فرهنگی از 6 اردوی دانش‌آموزی به صورت روزانه
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام والمسلمین علی فتح‌اله‌زاده در قم، با بیان اینکه آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) برای قشر کودک و نوجوان برنامه‌های ویژه‌ای را دنبال می‌کند، اظهار کرد: ویژه برنامه شکوفه‌های آسمانی هر هفته شب‌های چهارشنبه و جمعه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه هفته گذشته نزدیک به 150 کودک برای شرکت در برنامه شکوفه‌های آسمانی در رواق کودک و نوجوان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافتند، اضافه کرد: استقبال کودکان و نوجوان از برنامه‌های مختلف فرهنگی این آستان بسیار پرشور است.
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) خاطرنشان کرد: روزانه این آستان مقدس به غیر از استقبال از زائران دانش‌آموز، با برنامه‌های مختلف فرهنگی میزبان بیش از 6 اردوی دانش‌آموزی است.
وی با تاکید بر اینکه به مناسبت سالروز ورد حضرت فاطمه معصومه(س) به شهر مقدس قم برنامه‌های ویژه‌ای برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: افراد در نوبت‌های صبح و عصر می‌توانند با مراجعه به رواق کودک و نوجوان از این برنامه‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/136
 
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 57250
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *