۰
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز :

کاشت 3 هزار اصله نهال در بوستان غدیر

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از کاشت 3 هزار اصله نهال توت مثمر و غیرمثمر در قطعه آلاچیقی بوستان غدیر خبر داد.
کاشت 3 هزار اصله نهال در بوستان غدیر
کاشت 3 هزار اصله نهال در بوستان غدیر
به گزارش قم نیوز پیام جوادیان با اشاره به کاشت 3 هزار اصله نهال توت مثمر و غیرمثمر در بوستان غدیر، اظهار کرد: این اقدام در راستای تلطیف و توسعه فضای سبز اطراف آلاچیق‌های این بوستان اجرا شد.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه این میزان کاشت با اعتباری بالغ بر 105 میلیون تومان انجام می‌شود، افزود: کاشت 36 هزار اصله نهال از ابتدای سال در سطح بوستان‌ها و حاشیه معابر منطقه هشت نیز از دیگر اقدامات در این ایام بوده است.
جوادیان با تاکید بر اینکه توسعه فضای سبز بوستان‌ها و حاشیه معابر منطقه نیز در سال جاری با اعتبار 12 میلیارد و 600 میلیون تومان انجام شده است، تصریح کرد: علاوه بر توسعه فضای سبز عملیات 7 هزار متر لوله گذاری آب خام با اعتبار 5 میلیارد ریال نیز در این منطقه انجام شده است.
وی با اشاره به سرانه فضای سبز منطقه هشت، بیان کرد: این منطقه در حال حاضر یکی از مناطق نوساز شهر بوده و سعی داریم با این ظرفیت روز به روز توسعه فضای سبز آن را در دستور کار داشته باشیم.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب: 57261
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *