۰
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد

کاهش دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در مناطق مختلف استان شاهد کاهش دما خواهیم بود.
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
کاهش دمای قم طی روزهای آتی

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در مناطق مختلف استان شاهد کاهش دما خواهیم بود.

به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 35 تا 50 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب صفر درجه و 16 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 3- درجه و 14 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز پنجشنبه آب و هوای استان صاف در بعضی از ساعات همراه با افزایش ابر، گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات با بارش پراکنده خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب منفی چهار درجه و 12 درجه است.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه دستجرد با 4- درجه و منطقه جمکران با 20 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب صفر درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 47 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱
کد مطلب: 57278
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *