۰
آیت‌الله علوی گرگانی:

باید در مسیر دفاع از ولایت ثابت قدم بود

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه باید ملت به صورت علمی تبلیغ و تشویق شوند، بیان کرد: باید همه در مسیر مرجعیت و رهبری حرکت کنند و باید در این مسیر ثابت قدم بود.
باید در مسیر دفاع از ولایت ثابت قدم بود
باید در مسیر دفاع از ولایت ثابت قدم بود
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای حزب مؤتلفه اسلامی بااشاره به اینکه این حزب یکی از ارکان انقلاب بوده و سابقه درخشانی دارد، گفت: این حزب بدون هیچ نقطه ضعفی در مسیر امام و رهبری حرکت کرده است و امیدواریم همیشه این روند ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اگر جامعه را به یک انسان تشیبه کنیم، دارای بخش‌های مختلفی است، بیان کرد: می‌توان گفت که حزب موتلفه اسلامی استخوان توانمند انقلاب بوده و این بیان خلاف نیست.

این مرجع تقلید با بیان اینکه امیدواریم که به واسطه حزب موتلفه اسلامی قدرت انقلاب بیش از پیش نشان داده شود، یادآور شد: باید همیشه در مسیر امام و رهبری حرکت کرده و به کسی نیز اجازه ندهید که در مسیر خلاف حرکت کند.

وی ضرورت آگاهی سازی مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر مردم آگاه شوند از ما جدا نمی‌شوند مگر اینکه دشمن فرهنگ را تغییر دهد که در چنین شرایط کار دشوار خواهد شد.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه باید ملت به صورت علمی تبلیغ و تشویق شوند، بیان کرد: باید همه در مسیر مرجعیت و رهبری حرکت کنند و باید در این مسیر ثابت قدم بود.

وی با اشاره به وعده‌های الهی گفت: وعده‌های خداوند حق است و باید در مسیر دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی کرد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب: 58642
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *