۰
مديرعامل باشگاه بسكتبال خليج‌فارس قم

خليج‌فارس قم هنوز براي صعود شانس دارد

قم نیوز: مديرعامل باشگاه بسكتبال خليج‌فارس قم گفت: با توجه به نتايج هفته پاياني و همچنين درخواستي كه از فدراسيون شده، هنوز براي صعود از مرحله مقدماتي ليگ بسكتبال كشور شانس داريم.
خليج‌فارس قم هنوز براي صعود شانس دارد
به گزارش قم نیوز سیدمحمدحسین جنابان امروز در قم، اظهار کرد: تیم ما در مسابقات این فصل لیگ دسته دوم بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور یکی از 18 تیم حاضر در گروه دوم مقدماتی بود که با تیم‌های هیأت زنجان، رعد پدافند آبادان، هیأت بسکتبال قزوین و هیأت اسدآباد همدان به رقابت پرداخت.
وی با اشاره به نتایج این تیم در مرحله مقدماتی، اضافه کرد: تیم خلیج‌فارس قم در دیدارهای رفت و برگشت موفق به شکست تیم هیأت اسدآباد همدان شد و در دو بازی نیز به تیم‌ هیأت زنجان نتیجه را واگذار کرد اما مقابل نمایندگان آبادان و قزوین یک برد و یک باخت کسب کرد.
مدیر عامل باشگاه بسکتبال خلیج‌فارس قم با بیان اینکه تیم خلیج‌فارس در مجموع از هشت بازی مرحله مقدماتی 12 امتیاز کسب کرد، افزود: امید اول ما برای صعود از مرحله مقدماتی مسابقات این فصل لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور به بازی خانگی هفته پایانی مقابل هیأت زنجان بود که متاسفانه آن بازی را باختیم.
وی خاطرنشان کرد: در این بازی شاهد نمایش خوبی از سوی بازیکنان تیم بودیم اما فشار بازی بسیار زیاد بود و در نهایت با اختلاف تنها دو امتیاز، 68 بر 66 بازی را واگذار کردیم، اما در دیگر مسابقه هفته پایانی تیم پدافند رعد آبادان نیز شکست خورد و با توجه به این اتفاقات و همچنین نتایج مسابقات هفته پایانی تیم‌های حاضر در گروه دوم، هنوز شانس صعود داریم.
جنابان همچنین به درخواست ارائه شده به فدراسیون بسکتبال اشاره و ابراز کرد: طبق نامه‌نگاری و درخواست دیگر هیأت‌های استانی باشگاه خلیج‌فارس در کنار نمایندگان فسا، جهرم، شهرداری بندرعباس، ملوان بندر انزلی و هیأت قزوین خواستار حضور تیم‌های سوم گروه‌های مقدماتی در مرحله دوم است اما برای تحقق این مهم منتظر برگزاری مجمع انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال هستیم تا تکلیف این درخواست همگانی مشخص شود.

انتهای پیام / 136
 
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب: 58716
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *