۰
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:

سالانه 500 هزار اصله درخت در قم کاشته می‌شود

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به محدودیت‌ها و کمبودهای شهر قم سالانه 500 هزار اصله درخت در قم کاشته می‌شود.
سالانه 500 هزار اصله درخت در قم کاشته می‌شود
به گزارش قم نیوز پیام جوادیان با اشاره به آخرین وضعیت اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری در بوستان‌های شهر قم اظهار کرد: اجرای پروژه‌های تفریحی در شهر به عنوان یکی از راه‌های افزایش ماندگاری زائر در شهر قم در دستور کار شهرداری است.
وی با بیان اینکه توسعه فضای سبز شهر و درختکاری از راه‌های مؤثر شادابی است تصریح کرد: از همین رو این موضوع به طور جدی در شهر قم دنبال می‌شود که در این راستا با توجه به محدودیت‌ها و کمبودها از دو سال قبل برنامه‌ ویژه‌ای اجرایی شده است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اجرای طرح‌های فضای سبز و شهربازی را از راه‌های افزایش جاذبه‌های گردشگری شهر دانست و افزود: احداث شهربازی بوستان غدیر، پروژه باغ پرندگان و پارک جنگلی 100 هکتاری کوه خضر از طرح‌های افزایش جاذبه‌های گردشگری در قم بوده که در مرحله اجرا است و به‌زودی آماده راه‌اندازی خواهند شد.
وی از هدف‌گذاری شهرداری قم برای کاشت 500 هزار درخت در سال خبر داد و خاطرنشان کرد: با افزایش سرانه سالانه سه مترمربعی فضای سبز شهر و افزایش درختکاری می‌توان شادابی و نشاط اجتماعی ارتقا داد.

انتهای پیام/136
 
يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب: 59052
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *