۰
به مدت دو روز

پنجمین همایش ملی سلامت معنوی در شهر مقدس قم برگزار می‌شود

قم نیوز: پنجمین همایش ملی سلامت معنوی با موضوع نقش حوزه و دانشگاه در آموزش و ارتقای سلامت معنوی اسلامی از 26 بهمن‌ماه جاری به مدت دو روز در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
اعتراف سارق به 40 فقره سرقت قطعات و داخل خودرو در قم
اعتراف سارق به 40 فقره سرقت قطعات و داخل خودرو در قم
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، پنجمین همایش ملی سلامت معنوی با موضوع نقش حوزه و دانشگاه در آموزش و ارتقای سلامت معنوی و اسلامی صبح پنج‌شنبه هفته جاری هم‌زمان با 26 بهمن‌ماه در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آغاز به کار می‌‌کند.

بر اساس این گزارش، مبانی و روش‌شناسی سلامت معنوی، آموزش سلامت معنوی اسلامی در دوران کودکی، آموزش و ارتقای سلامت معنوی اسلامی در محیط آموزش عالی و نظام سلامت و «آموزش سلامت معنوی مشارکت اجتماعی و حمایت ذینفعان» از جمله محورهای اصلی این همایش تعیین شده است.

همچنین، هماهنگی‌های لازم برای حضور طلاب، اساتید حوزه علمیه، پژوهشگران، محققان، پزشکان و اعضای مختلف جامعه نظام سلامت کشور به صورت رایگان در همایش دو روزه سلامت معنوی انجام شده است.

لازم به بذکر است، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور، دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج)، بسیج جامعه پزشکی، فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی قم در راستای برگزاری این همایش علمی مشارکت خواهند داشت.

انتهای پیام/ 138
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: 60091
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *