۰
در بخش رکورد به دست آمد؛

کسب مقام نخست تیراندازی با کمان کشور توسط ورزشکار قمی

قم نیوز: دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم از کسب مقام نخست مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشور در بخش رکورد توسط بانوی قمی، رؤیا شاه مرادی خبر داد.
کسب مقام نخست تیراندازی با کمان کشور توسط ورزشکار قمی
کسب مقام نخست تیراندازی با کمان کشور توسط ورزشکار قمی
به گزارش قم نیوز احمد فتحی اظهار داشت: رقابت‌های تیراندازی با کمان رنکینگ کشور در بخش‌های مختلف در حالی برگزار شد که رؤیا شاه مرادی کماندار قمی بار دیگر در این مسابقات درخشید و در بخش رکورد قهرمان شد.

وی افزود: شاه مرادی که در مسابقات کامپوند بانوان نیز شرکت کرده بود در مجموع امتیازات کسب شده پس از ۲ کماندار استان فارس به نام‌های سارا تبیان و زهرا مرادیان به مقام سوم رسید و در جمع برترین‌ها قرار گرفت.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم گفت: این مسابقات به میزبانی بندر عباس برگزار شد و نفر اول تا شانزدهم رنکینگ این مسابقات وارد مسابقه قهرمان قهرمانان می‌شوند که اسفند ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

فتحی بیان داشت: شاه مرادی یکی از کماندار با سابقه قمی محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر به طور جدی و بدون وقفه در این رشته مشغول به تمرین و مسابقه بوده است و مدعی حضور در ترکیب تیم ملی تیراندازی با کمان به شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: با توجه به نبود فضای مناسب برای تمرین شاه مرادی و نیز عدم برخورداری از وجود مربیان طراز اول در استان قم، این بانوی کماندار قمی به طور معمول تمرینات خود را در تهران دنبال می‌کند و در همه رویدادهای کشوری حضور داشته است.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم تصریح کرد: بدون تردید رشد و توسعه رشته تیراندازی با کمان در قم در گرو توسعه ساختار فیزیکی این رشته است ضمن این که با توجه به هزینه‌هایی که در این رشته برای یک کماندار وجود دارد امکان جذب و ماندگاری کماندار در قم بالا نیست.

انتهای پیام / 137
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب: 60109
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *