۱
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم مطرح کرد

پیش بینی بارش باران در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
پیش بینی بارش باران در قم
پیش بینی بارش باران در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، امروز حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه و 17 درجه است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 6 درجه و 12 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان ابری در برخی از ساعات بارش باران، در ارتفاعات بارش برف پراکنده  و گاهی وزش باد است، گفت: در روز شنبه هفته آینده آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی از ساعات بارش پراکنده باران و گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان چهار درجه و 15 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با یک درجه و منطقه جمکران با 21 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹
کد مطلب: 60231
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *