۰
معاون شهردار قم:

تقاطع‌های غیرهمسطح فردوسی با پیامبر اعظم(ص) و صدوقی سال ۹۷ اجرا می‌شود

قم نیوز: معاون شهردار قم از اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح فردوسی با پیامبر اعظم(ص) و فردوسی با خیابان صدوقی در سال ۹۷ خبر داد.
تقاطع‌های غیرهمسطح فردوسی با پیامبر اعظم(ص) و صدوقی سال ۹۷ اجرا می‌شود
تقاطع‌های غیرهمسطح فردوسی با پیامبر اعظم(ص) و صدوقی سال ۹۷ اجرا می‌شود
به گزارش قم نیوز علیرضا قاری‌قرآن با اشاره به مهم‌ترین سیاست‌های شهرداری قم و پروژه‌های اولویت‌دار در سال 97 اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که در بودجه سال 97 این معاونت پیش‌بینی‌شده تکمیل پروژه‌های زیرساختی شهر مانند تقاطع‌های غیرهمسطح و بازگشایی معابر است تا بتوانیم طرح متصل کردن حلقه‌های ترافیکی شهر را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه ازجمله پروژه‌های جدید در سال آینده، آغاز عملیات احداث زیرگذر بلوار پیامبر اعظم(ص) با امتداد خیابان فردوسی است، افزود: این تقاطع از جمله پروژه‌های مهم شهر به‌ منظور اتصال این خیابان پرتردد با بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) بوده که در بودجه سال 97 نیز اجرای آن پیش‌بینی‌شده است.
معاون ‌شهردار‌ قم یکی دیگر از پروژه‌های شهرداری برای سال 97 را اجرای تقاطع غیرهمسطح فردوسی با خیابان شهید صدوقی برشمرد و خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه بلوار کارگر و جمهوری اسلامی و تکمیل حداقل 7 ورزشگاه در حوزه توسعه اماکن ورزشی نیز در دستور کار شهرداری برای سال آینده قرار دارد.
وی اجرای نهضت آسفالت را مدنظر قرار داد و گفت: در سال آینده هم مانند دو سال اخیر نهضت توسعه آسفالت، روکش آسفالت و ساخت معابر جدید در مناطق شهری نیز همچنان ادامه خواهد داشت تا وضعیت آسفالت معابر سطح شهر بهبود چشمگیرتری پیدا کند و برای سال آینده پیش‌بینی توزیع بیش از 300 هزار تن آسفالت در معابر شهری شده است
قاری‌قرآن ادامه داد: اجرای فاز پنج بلوار عمار یاسر از دیگر پروژه‌هایی می باشد که در سال 97 عملیاتی خواهد شد، همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام نیز در دستور کار این معاونت برای سال آینده قرار دارد.
وی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه قطار شهری قم تصریح کرد: در پروژه قطار شهری هم  آماده‌سازی فاز نخست آن از قلعه کامکار تا میدان شهید مطهری هم‌اکنون به‌صورت جدی در حال پیگیری است و پیش‌بینی می‌کنیم سال 97 سال پرکاری در بحث متروی قم باشد.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب: 60365
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *