۰
مدیرکل استاندارد استان قم مطرح کرد

لزوم اصلاح تعرفه‌های بازرسی توسط شورای عالی استاندارد

قم نیوز: مدیرکل استاندارد استان قم گفت: تعرفه‌های بازرسی توسط شورای عالی استاندارد تصویب شده است که باید توسط این شورا اصلاح شود.
لزوم اصلاح تعرفه‌های بازرسی توسط شورای عالی استاندارد
لزوم اصلاح تعرفه‌های بازرسی توسط شورای عالی استاندارد
به گزارش قم نیوز منصور فرزانه ظهر امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی با دولت استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد با اشاره به افزایش نرخ تعرفه‌های بازرسی استاندارد از واحدهای تولیدی اظهار کرد: این تعرفه‌ها به صورت ملی افزایش پیدا کرده است و پیگیر اصلاح تعرفه‌های بازرسی استاندارد هستیم تا تعرفه‌ها کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: پیشنهاد کردیم که بازرسی انرژی از واحدهای تولیدی استان قم هر چند سال یک بار صورت بگیرد، تعرفه این بازرسی‌ سنگین است و در صورت عدم انجام بازرسی جریمه‌های سنگینی به واحدهای تولیدی استان اعمال خواهد شد.

مدیرکل استاندارد استان قم افزود: تخلفات شرکت‌های بازرسی استانی را مورد بررسی قرار داده و تذکرات لازم را به این شرکت‌ها ارائه کردیم.

فرزانه در پایان با اشاره به ترکیب شورای عالی استاندارد خاطرنشان کرد: جمعی از مدیران اجرایی و قضایی کشور در این شورا حضور دارند و تعرفه‌های بازرسی توسط شورای عالی استاندارد تصویب شده است که باید توسط این شورا اصلاح شود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵
کد مطلب: 60461
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *