۰
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد

وزش باد با سرعت 35 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر سرعت وزش باد در استان، 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 35 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 35 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری به تدریج کاهش ابر و گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، امروز حداقل وحداکثر دمای قم دو درجه و 15 درجه است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم سه درجه و 16 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد است، گفت: در روز جمعه آب و هوای استان کمی ابری در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر، رگبار پراکنده و در ارتفاعات بارش باران و برف است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حاکثر دمای استان دو درجه و 18 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 36 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با دو درجه و منطقه جمکران با 18 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب: 60463
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *