۰
توسط موسسه فرهنگی دارالهدی

سالنامه هوشمند تربیتی اخلاقی خلق منتشر شد

قم نیوز: نخستین سالنامه هوشمند تربیتی اخلاقی خلق در سال 1397 با اشراف آیت الله ناصری‌اصفهانی توسط موسسه فرهنگی دارالهدی با محوریت محتوایی جدید با همکاری موسسه فناوری نوین منتشر شد.
سالنامه هوشمند تربیتی اخلاقی خلق منتشر شد
سالنامه هوشمند تربیتی اخلاقی خلق منتشر شد
به گزارش قم نیوز نخستین سالنامه هوشمند تربیتی اخلاقی خلق در سال 1397 با اشراف آیت الله ناصری‌اصفهانی توسط موسسه فرهنگی دارالهدی با محوریت محتوایی جدید با همکاری موسسه فناوری نوین منتشر شد.

بر این اساس، در نخستین سالنامه خلق صفحات مرتبط با روزهای زوج به مباحث آداب معاشرت اسلامی و مصادیق آن و در صفحات مرتبط با روزهای فرد به موضوعات مواعظ و حکایات اخلاقی تربیتی علما اختصاص یافته و در روزهای شنبه و جمعه هر هفته مطالب مرتبط با مهدویت عنوان شده است.

در این سالنامه به مباحثی مانند تاریخ نگاری زندگانی برخی از مشاهیر علمای دین به همراه تاریخ تولد و ارتحال آن‌ها، تعیین روزهای قمر در عقرب، درج احادیث تربیتی در هر صفحه و حکایات اخلاقی در پایان هر دو ماه، اشعار عرفانی اخلاقی، دستورالعمل‌های روایی و نکات اخلاقی بزرگان دینی اشاره شده است.

همچنین این سالنامه دارای یک صفحه پویا است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند فیلم، صوت و یا عکس مربوط به برخی از مطالب را بر روی تلفن همراه هوشمند خود بارگذاری کنند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۱
کد مطلب: 60545
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *