۰
نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي خبر داد

رايگان شدن آب، برق و گاز مدارس در بودجه 97

قم نیوز: نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي گفت: آب، برق و گاز مدارس در بودجه 97 رايگان شده كه اميدواريم در ساليان ديگر نيز اين رویه دنبال شود.
رايگان شدن آب، برق و گاز مدارس در بودجه 97/نظارت و مطالبه گری بر اساس منطق و انصاف باشد
رايگان شدن آب، برق و گاز مدارس در بودجه 97/نظارت و مطالبه گری بر اساس منطق و انصاف باشد
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی عصر امروز در مراسم افتتاح دبستان شهدای قمرود اظهار کرد: تنها بیان مشکلات در جلسات بی فایده است و مردم را دلسرد می‌کند و این امر سبب سوء استفاده دشمن می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از انقلاب خدمات فراوانی در بخش قمرود در زمینه آب، برق، گاز و مدرسه‌سازی انجام شده و این بخش پیشرفت‌های خوبی داشته ولی باید کوتاهی‌ها را بر عهده بگیریم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاش شود گفت: کارهای خوبی در آموزش و پرورش و اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز استان انجام می‌شود و هماهنگی و همدلی خوبی در استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی دارای وسعت فراوانی است گفت: با وزارت کشور صحبت شده تا بخش مرکزی به دو بخش تقسیم شود تا بهتر بتوان خدمات‌رسانی کرد و به مطالبه مردم پاسخ داد البته این امر نیاز به کار کارشناسی و پیگیری استانداری دارد.

امیرآبادی با اشاره به اقدامات انجام شده در آموزش و پرورش گفت: آب، برق و گاز مدارس در بودجه 97 رایگان شده که امیدواریم در سالیان دیگر نیز این امر روی دهد زیرا مدیران درگیر این مسئله هستند.

وی ادامه داد: برخی با این امر مخالف بودند و دلیل آنها این بود که دانش‌آموزان به فرهنگ مصرف آب، برق و گاز توجه نمی‌کنند و مصرف‌ها بالا می‌رود بنابراین لازم است هزینه‌ها و مصرف‌ها را مدیریت کرد تا در بودجه 98 مخالفان این امر زیاد نشود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان بودجه خوبی اختصاص پیدا کرده است. باید دولت را کمک کنیم تا کشور را خوب اداره کند و نظارت و مطالبه‌گری منطقی و بر اساس انصاف باشد تا به وضعیت مطلوبی در کشور برسیم.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
کد مطلب: 60695
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *