۰

ایرانسل حامی جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران شد

قم نیوز: هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران از 19 اسفند ماه سال جاری به مدت یک‌ماه با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود.
ایرانسل حامی جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران شد
 به گزارش قم نیوز هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران که از شنبه 19 اسفندماه در تالار وحدت با هدف رشد و پیشرفت بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود فرصتی است که در کنار رقابت، امکان تبادل نظر و ارائه راه‌کارهای متفاوت در جهت گسترش حوزه فعالیت برای بازی‌سازهای ایرانی را نیز فراهم کرده است.
 
ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور  و حامی ویژه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای کمپین «استفاده از بازی‌های ایرانی» را با هدف پشتیبانی از بازی‌ها و بازی‌سازهای ایرانی راه اندازی کرده و بازی‌های برتر جشنواره‌ را به صورت اختصاصی بر روی وب‌سایت و نرم افزار کاربردی اندروید چارخونه قرار داده است. این امکان برای کاربران در نظر گرفته شده که با هربار شارژ بازی از امتیاز بیشتری برای حضور در قرعه کشی و یا استفاده در بازی‌ها بهره‌مند شوند.
 
در این دوره از جشنواره بازی‌های رایانه‌ای 172 بازی و 18 بازی‌نامه شرکت کرده‌اند.
 
چارخونه ایرانسل بازاری برای دریافت به‌روزترین نرم افزارهای کاربردی روی اندروید است که به‌روزترین برنامه‌های کاربردی، بازی‌ها، موسیقی‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، فیلم‌ها و روزنامه‌ها و مجلات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
 
پیش از این ایرانسل دو گیمر ایرانی را برای حضور در مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای (ESWC) در کشور فرانسه حمایت کرده است. آن‌ها در سومین دوره رقابت‌های «لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران» که با حمایت ایرانسل برگزار شده بود نفرات نخست دو بازی «کلش رویال» و «فیفا» شده بودند.

انتهای پیام / 105
 
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب: 61263
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *