۰
در دیدار مدیران بانک تجارت مطرح شد

تاکید آیت الله علوی گرگانی بر کاهش سود تسهیلات بانکی

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: : اگر مردم بیچاره و نیازمند شوند در نهایت مشکلات آنها گریبانگیر ما نیز می‌شود بنابراین باید در ابتدا برنامه‌ریزی شود تا گرفتاری‌ها کاهش پیدا کند و سودها کمتر شود
تاکید آیت الله علوی گرگانی بر کاهش سود تسهیلات بانکی
تاکید آیت الله علوی گرگانی بر کاهش سود تسهیلات بانکی
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از مسؤولان و مدیر امور شعب بانک تجارت استان قم اظهار کرد: امیدوارم بتوانید در این مسؤولیت خطیر به خوبی ادای دین کنید زیرا خداوند هر فرد را مسؤول خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل شما در گرو کار خودتان است و هر کسی ایمان داشته و عمل شایسته انجام دهد نتیجه عمل خود را دریافت می‌کند و هر کس رفتار بد داشته باشد نتیجه بد آن به عهده خودش است.

این مرجع تقلید با بیان اینکه افراد در تصدی مسؤولیت‌ها توجه و دقت داشته باشند گفت: کمک به بیچارگان و نیازمندان باید در اولویت خدمت قرار گیرد تا مردم در حق فرد دعا کنند بنابراین لازم است خدمت به بیچارگان انجام و کارآفرینی شود.

وی به شرایط کنونی جامعه اشاره کرد و افزود: اکنون بازار در رکود است و مردم درآمدی ندارند، بنابراین با پرداخت وام می‌توان در کارها گشایش ایجاد کرد البته لازم است وام طولانی با سود کمتر پرداخت شود تا مردم قدرت پرداخت داشته باشد.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به مسئله دیرکرد بانک‌ها گفت: در نظام جمهوری اسلامی باید در برخی موارد تجدید نظر شود و تنها مقداری اضافه بر دین از فرد دریافت شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر مردم بیچاره و نیازمند شوند در نهایت مشکلات آنها گریبانگیر ما نیز می‌شود بنابراین باید در ابتدا برنامه‌ریزی شود تا گرفتاری‌ها کاهش پیدا کند و سودها کمتر شود و اگر فرد از نظر مالی در سختی است به او مهلت داده شود تا دین خود را ادا کند و در نهایت دعاگوی شما باشد.

مدیر امور شعب بانک تجارت استان قم در ابتدای این دیدار گزارشی از عملکرد این بانک و ارائه تسهیلات به مردم در زمینه ایجاد اشتغال و برطرف شدن مشکلات شرکت‌ها ارائه داد.

انتهای پیام/138
 
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب: 61481
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *